Wpis z mikrobloga

@qwerte: @ktos12356: Czyli co? Bo chodzi mi o to, żeby nie mieć problemów z US, nie liczę na miliony przychodów, w sumie ostatnio to się spłukałem ale jak będzie trzeba coś zapłacić to fajnie by było jak by serwis zrobił to dla mnie. Jakiego więc z legalnych w PL buków polecacie. I czemu Fortuna nie jest dobra?
Fortuna, sts, totolotek. Dlaczego nie są do końca dobre?

- niskie kursy

- fatalne UI strony

- aktywacja wymagająca skanu dowodu osobistego + ręczna aktywacja konta przez pracownika. Chwile to trwa

- ręczne uzupełnianie danych w przypadku wykonywania przelewu. 0 automatyzacji.

- podatki
chyba liczysz na naprawdę wysokie wygrane, jak myslisz ze bedziesz mial problemy z US... ja polecam wszystkie zagraniczne, bonusy, oferta, kursy..
@cukier_bialy: być może, nigdy tam nie grałem. To chyba jedyny bukmacher na świecie pozbawiony wyszukiwarki :D

@Queiroz: z tego co wiem do US jest zgłaszane wszystko powyżej 15k jednak różnie z tym bywa. Zmienią prawo i dojdzie do tego że US będzie miał dostęp do Twojego konta kiedy tylko chce. Ten kraj staje się coraz bardziej *******
@szymi9191: http://www.totalmoney.pl/artykuly/146281,konta-osobiste,robisz-przelewy-uwazaj-na-urzad-skarbowy,1,1

Urząd skarbowy dowie się o transakcjach bankowych na kwotę równą lub większą niż 15 tysięcy euro. Dlaczego? Ponieważ banki mają obowiązek rejestrować tego typu operacje i – jeśli zachodzi podejrzenie łamania prawa – informować o nich fiskusa w odpowiedniej adnotacji. Ta regulacja pochodzi z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.
@afrolo2568: to był żart ( ͡º ͜ʖ͡º)

wystarczyło przegladnac troche tego tagu i byś wiedział co i jak, wiem ze jest syf ale jak juz kogos upomnisz ze spmuje to hurr durr inni mogo to ja tez