Wpis z mikrobloga

@kaskaderMike: Zauważ że kasa idzie NIE na PayPal z akcji np. "charytatywnylive" tylko na JEGO PRYWATNEGO PayPala. Obrót kasą spokojnie sobie może zrobić - nikt nie sprawdzi tak na prawdę kto ile co dał (bo NIE ma możliwości by zobaczyć ostatnie wpłaty) - nie wiesz też ILE miał przed livem - każdy z nich będzie zbierał na SWOJE konto.

Moim zdaniem aryn > to.
@kaskaderMike: Bardzo pozytywna akcja, oby tylko dom dziecka należycie wykorzystał tą kasę :)

@xDawidMx: Ja bardziej nie ufam podstarzałym dyrektorom których wychowała komuna niż młodym ludziom :)

Oczywiście zawsze można zrewidować czy pomoc dom dziecka uzyskał, jesli nie to gościu będzie mieć poważne problemy, więc wątpię żeby tak ryzykował.
@xDawidMx: No ale tutaj mamy zbiórkę charytatywną :)

Tam gościu mógł legalnie zebrać pieniądze i wydać nawet jeden numer - on się wywiązał z umowy więc jest czysty :D

Tutaj gościu zbiera 32k na dom dziecka czyli musi przekazać co najmniej te 32k chyba że uzbiera mniej :) Inaczej jest to ścigane z urzędu więc wystarczy tylko cynk.
@siemankooo: Zbiórka ok, ale dla mnie ma jedną nieścisłość - brak charytatywnego konta - gdyby to szło na ODRĘBNY PP to ok, ale tu idzie na JEGO PP.]

PODKREŚLĘ RAZ JESZCZE - dałbym, ale na konto charytatywne nie prywatne.
@xDawidMx: E tam trochę wiary :)

Też zbierałem kasę na prywatne swoje konto na prezenty dla trzech dzieciaków z domu dziecka bo ludzie którzy zobligowali się kupić prezenty rozpłynęli się.

Co prawda ja zbierałem 720zł i nic ponad to i u siebie w pracy więc ludzie bardziej mi ufali, ale byli tacy nawet u mnie w rodzinie którzy komentowali że naciągam. Więc mówię TROCHĘ WIARY :) Możesz wpłacić tylko 5zł :)
@siemankooo: On jest bardziej pewny niż Owsik xD Co prawda to prawda - niech się cieszy, że ci więksi się o tym dowiedzieli - minkrafty i inne. Szkoda, że do arynowskiej zbiórki się nie dorzucili.