Wpis z mikrobloga

#epapieros #wapujzwykopem Cześć! Mam pytanie do palących e-papierosy. Powoli odstawiam analogowe fajki i przerzucam się na epapierosa. Paliłem już kilka liqudów. P1 i Mild mają coś w sobie co mnie odrzuca. Na chwilę obecną smakuje mi wiśnia z liqueena, ale trochę się już nudzi. Próbowałem smaku mango ale jest mdłe. Poleci ktoś coś dobrego? Podpowiem, że nie lubię smaków tytoniowych i mięty.
  • 26
@meras: Stary, liquidy tych firm to najgorsze gówno- słabe aromaty a do tego strasznie rzadkie. Jeśli chcesz kupić sobie dobry liquid, to polecam tylko i wyłącznie evaper.pl, ewentualnie Atmos Lab.

Z evapera mogę Ci polecić:

Madd Fruit- mix owocowy, intensywny smak, przy dłuższym wapowaniu odrobinkę męczy ale i tak dobry- 7,5/10

Cytroneta- delikatny smak cytryny i limonki, mój faworyt do codziennego wapowania, nie męczy, po prostu miodzio. Równa dyszka.

N-ergy- smak
@jamiemonovitz Cytroneta może być szczałem w 10! Wiesz może w jakich sklepach sprzedają ich płyny w sklepach stacjonarnych? Jestem z Wrocławia więc myślę, że nie będzie problemu. Na stronie przy zamówieniu pytają o proporcje PG/VG. Co to takiego?
@meras: proporcje glikolu propylenowego i gliceryny roślinnej, 50/50 to wg mnie optymalne proporcje do codziennego wapowania. W lbn można dostać te liquidy w smooke, jak to jest we wrocławiu to nie wiem. Zawsze możesz do nich przydzwonić i się spytać.
Cześć! Mam pytanie do palących e-papierosy. Powoli odstawiam analogowe fajki i przerzucam się na epapierosa. Paliłem już kilka liqudów. P1 i Mild mają coś w sobie co mnie odrzuca. Na chwilę obecną smakuje mi wiśnia z liqueena, ale trochę się już nudzi. Próbowałem smaku mango ale jest mdłe. Poleci ktoś coś dobrego? Podpowiem, że nie lubię smaków tytoniowych i mięty.


@meras: Amfora, Caro, Carmen, Camel, Mocny Buch ("zwykłe", a nie "GOLD")
@meras: może zacznij mieszać sam? to daje możliwoś skomponowania własnych mieszanek lub chociażby dostosowania ilości aromatów do własnych potrzeb. smaki "tytoniowe" tak naprawdę nie mają zbyt wiele wspólnego z tytoniem. są to raczej mieszanki różnych aromatów syntetycznych, które w sumie nawet nie stwarzają namiastki papierosa. jedyną opcją są absoluty i olejki, których możesz dodać również do "smaków" owocowych.
@meras: aromatów owocowych nie próbowałem. mają włoskie od Flavor Art. Musiał byś popróbować jakie mają te owocowe. Z resztą trafić aromat, który będzie Ci smakował to nie lada wyzwanie. Ja sam robię mieszanki aromatów syntetycznych i naturalnych. Obserwój tagi #twojliquid #mojliquid
@dreaper: smak tez w zależy od papierosa jakiego posiadasz. Polecam Ci MODA, osobiście posiadam Vamo v5 (na akumulatorze PANASONIC 3400 mAh) + Kayfun Lite klon T (sam robisz sobie grzałki) i jade na liquidach BM za 5 zł. wszystko na https://www.e-dym.pl/ (darmowa dostawa powyżej 10 zł)
@dreaper: 69 zł albo 16$ na alie jest super hiper wytrzymały i prosty w monatażu i obsłudze. Zrobienie grzałki zajmuje mi do 5 min. Wapuje od 3 lat, przerobilem już mnóstwo atomizerów i baterii i z kayfunem i Vamo pewnie dłużej powapuje a mam go już 5 miesięcy :)