Wpis z mikrobloga

#bekaztowarzyszy #4konserwy #peterkovacpoleca #pijzwykopem #4puszki #paprykarz #tacysami #bekazprawakow #bekazgojow #gojeniewiedzo

Jak w gojskim powiedzeniu "nie strasz, nie strasz bo się zesrasz" ( @serial28 ) minęła północ, Panowie się bawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)-, a prawe puszkowe gn... oy vey goje lulaki. Coś tam słyszałem o jakichś wyłomach, co to niby po kryjomu próbują Panów naśladować, ale zol zoj azoj - jutro i tak szmendriki będa z łopatami budować Izrael na tym portalu. ale co tam mogą oni wiedzieć, jak tylko arbajt znają ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko czasemm łagą trzeba przez łeb zdzielić, bo kierunku zapominają.

Wchodźcie we mnie mecyje, połowa za nami, połowa przed nami. Szekle wysłane do macierzy, dobra robota moi paprykarzowi robotnicy. Hava Nagila.

Zgłaszajcie dalej, może traficie, a ja tym czasem karmię się waszym pieniężnym bólem pleców
spankingmielec - #bekaztowarzyszy #4konserwy #peterkovacpoleca #pijzwykopem #4puszki ...

źródło: comment_9iwHvAHpLkWzDRVYWbpxZ9XqlSTJEHaI.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@4konserwy: moje życie jest słodsze i bez podlizywań gojów picusiów. To wam zostały już tylko plusy i paprykarzowe zwycięstwa w internecie #bekazlewactwa. Nawet mi was nie żal ( ͡ ͜ʖ ͡) ale możesz jutro pospać 10 minut dłużej bo zasłużyłeś. A teraz do wyrka, Panowie się bawią i niepotrzebne są tutaj usługi łopatnicze
  • Odpowiedz