Wpis z mikrobloga

rob zakupy w biedronce

Przed tobą Janusz wyklada kalafiora na taśmę

Mina kasjerki cojapacze.wtf

Oskubal pan tego kalafiora?

Nigdy w zyciu!

Proszę powiedziec prawdę, skubal pan?

Nie

Zapraszam do monitoringu

Kasjerka wychodzi, Janusz za nią, ona do ochrony a on przez drzwi wyjściowe.

W #!$%@? zakupów na taśmie zostalo

Cebula w narodzie silna

#cebula #truestory #coolstory #biedronka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BaRi: ale swoją drogą wkurzające jest to, że kupujesz np ananasa i musisz płacić za wagę tych liści, a wyrzucasz je itd. Chociaż w carrefour widziałem ostatnio wstawili drylownicę do ananasa (wkładasz ananasa, wciskasz wajchę i obiera Ci go z zewnątrz i wycina środek). Nie sprawdziłem tylko czy najpierw się go waży czy waży się już po operacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 18
@BaRi: Ja #!$%@? co za ludzie. Żeby wysyłać człowieka na monitoring bo nic nie ukradł tylko usunął części niejadalne które i tak w domu by wyrzucił... Koleś pewnie się #!$%@?ł, że traci czas i dlatego wyszedł.
  • Odpowiedz
@Nivis: Babka powiedziala ze nie chodzi o wage, tylko ze ludzie robia ostry syf na warzywach i jak nikt tego na czas nie ogarnie to kierownik im po premii lec. Uj wi ile w tym prawdy
  • Odpowiedz
@BaRi: najlepiej żeby sprzedawcy warzyw i owoców powinni mieć ustawowy obowiązek odbierania (za zwrotem pieniędzy) pestek, liści itp. Wyobrażam sobie gównoburze o 3 grosze, bo jak kupowali winogrona to były po 3,99 a teraz pestki po 3,49 odkupują xD
  • Odpowiedz
@Similquak: najlepiej żeby za darmo rozdawali, nie? Sklep też płaci za wagę o ile jest na wagę a nie na sztuki. Gdyby był bez liści na półkach, to byłby automatycznie droższy i wtedy juz by trzeba bylo korzeń wyrzucać żeby żyć zgodnie z cebulackimi zasadami
  • Odpowiedz