Wpis z mikrobloga

Fake, ponieważ nie da się odpisać na numer, którego nie ma, no chyba że ktoś potrafi napisać na numer "Paczkomat". Paczkomaty nie wysyłają wiadomości z normalnych numerów, tylko właśnie w ten sposób.
Paczkomaty zapewne są fajne, tak jak czytam komentarze, tu i pod innymi wpisami. Szkoda, że tylko w większych miastach. W moim miasteczku nie ma i zapewne nie będzie, co nie dziwi, jednak i tak szkoda.
a Pan jeszcze woła, że za czekanie na mrozie czekolady dają (w sumie nie byle jaka, Alpen Gold).


@XpedobearX: ciekawe czy ten pan kurier dostaje czekolagy za stanie na pizgającym mrozie, czy 8pln/h

Ja też miałem takiego "mobilnego kuriera" (ciekawe jaki on mobilny, skoro się nie rusza). Pan emeryt wydający paczki z kartonów, oczywiście mojej nie udało się znaleźć. Nie mówiąc już o tym, że dobrze, że zdążyłem, bo za chwilę
Piszę jako klient, w każdej sprawie wnikasz w to jak pracownicy są zatrudnieni?


@XpedobearX: Nie w każdej, ale jeśli widzę jawny wyzysk to staram się reagować. A tu widzę to tak: emeryt jako kurier, listonosze inpostu przemieszczający się po Warszawie autobusami-co jeszcze?