Wpis z mikrobloga

#uk #praca Huh, wygląda na to, że będę miał pierwszą szansę na pracę. Burger King odrzucił moje podanie (ponieważ mam za mało doświadczenia i umiejętności) ale za to pewna firma IT rozważa mnie na pozycję front end webdeva. Właściwie będzie to moje pierwsze interview. Coś o czym warto pamiętać?
  • 12
@Kozajsza: też takowe rzeczy słyszałem, ale nie przejmuje się tym zbytnio. Szczególnie, że to moja pierwsza rozmowa i jeszcze mam trochę czasu na luzie żeby znaleźć robotę. Jak się nie uda, to się nie uda :)

@Ramboski: no ogólnie taki plan, wiadomo, że raczej nie wejdę i nie zacznę "no cze ja też z polszy ( ͡º ͜ʖ͡º) ".
@Shakko: Mów to co potrafisz i co ma związek z pracą. Podobnie z doświadczeniem. Nawet jeżeli nie masz papieru, a potrafisz udowodnić umiejętności - podaj je.
@anoption: nom trochę :P zaraz po przyjeździe porozsyłałem trochę CV po front endzie - nie miałem odzewu. No to teraz stwierdziłem no to szukamy czegokolwiek i rozesłałem CV po sklepach, fast foodach i takich tam. I nagle odzew z tego pierwszego. Nie narzekam, gdyby się udało to kasa ładna na moje aktualne potrzeby.