Wpis z mikrobloga

@TakMowilaMiCiocia: Kodeks pracy: Art. 176. Nie wolno zatrudniać kobiet przy pracach szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia. Rada Ministrów określi, w drodze rozporządzenia, wykaz tych prac.

Jawny przejaw dyskryminacji w kodeksie i feministki nie krzyczą. Choć nie, jak na plus to już nie dyskryminacja, tak ma być! ( ͡º ͜ʖ͡º) Sądzę, że feminizm w obecnych realiach w Europie nie ma już niemal racji bytu.
  • Odpowiedz
@Shagga: A uwierzysz, że Kodeks Karny Wykonawczy przewiduje umieszczanie więźniarek wyłącznie w zakładach półotwartych? Trzeba ostro narozrabiać żeby trafić do zamkniętego.

Do czego zmierzam. Załóżmy, że wspólnie i w porozumieniu, wraz z żoną dokonujemy rozboju i dostajemy karę pozbawienia wolności. Dla mnie zapewne przeznaczą zakład zamknięty a żona pójdzie do półotwartego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TakMowilaMiCiocia: Idiotyczny obrazek , Kobieta jest to płeć która nie nadaje się do tak ciężkiej pracy fizycznej nie wiem czemu to cebulaki plusują , Według mnie powinno być równouprawnienie ja sam jako chłop nie potrafię wielu rzeczy .. To że kobieta to nie znaczy że nic nie umie . Kobiety lepiej prowadzą , lepiej rządzą i wiele innych lepiej rzeczy robią niż my mężczyźni . nawet lepiej znają się na
  • Odpowiedz