Wpis z mikrobloga

@SuperBulwa: 1. logujemy się na chomikuj

2. jeśli nie mamy konta na chomikuj to walimy się czymś ciężkim w nasz pusty łeb, bo jak można w ogóle szukać jakiegokolwiek ebooka nie mają konta na chomikuj

3. wbijamy na http://chomikuj.pl/action/SearchFiles

4. wpisujemy ferdydurke i ustawiamy typ wyszukiwanych plików na dokumenty

5. dostajemy listę wyników z gównianymi plikami po 10kb

6. nie jesteśmy lemingami, wiemy że ebooki zajmują więcej, więc zawężamy kryterium dodając,
  • Odpowiedz
4. wpisujemy ferdydurke i ustawiamy typ wyszukiwanych plików na dokumenty


lepiej ustawić rozszerzenie na mobi lub epub

6. nie jesteśmy lemingami, wiemy że ebooki zajmują więcej, więc zawężamy kryterium dodając, że ma nam pokazać pliki ważące co najmniej 1mb


za dużo, książki potrafią ważyć kilkaset kilobajtów

@ryhu:
  • Odpowiedz
@krl_krl: ciekawe czy jakbym wiedział, że np. jest zakitrana wersja ferdydurke, której nazwa pliku to np. "dupa", to czy też by się znalazł ktoś taki jak Ty, który wytłumaczyłby mi, iż sposób jest słaby bo istnieją ksiązki, które wcale nie nazywają się dupa, bo też potraktowaliby to jako uniwersalną metodę na dowolną książkę? Trzeba szukać, kombinować, zmieniać różne parametry itp, a nie wpisać w google "chomikuj ferdydurke" i załamać ręce, że
  • Odpowiedz
@krl_krl: hmm... gdyby tylko istniał łatwy sposób na znalezienie mobi lub epub... Już wiem! format wystarczy ustawić na mobi lub epub! Wow!

Sprawdziłem tylko mobi - bez wyników. Epuba nie sprawdzałem, założyłem że zrobił to op. Co oznacza jedno - nie ma takowego, więc trzeba sięgnąć po niestandardowe formy. I tak jak pisał, chce jakąkolwiek wersję, bo ciężko znaleźć cokolwiek. No to dostał. Można dalej było poszukać, pościągać zipy i rary
  • Odpowiedz
@ryhu: Dobra, przyjrzałem się bliżej i jednak nie jest taki fajny... W kazdym akapicie jest wstawionych kilka losowych liter, w dodatku pełno innych błędów. Żaden program raczej tego nie naprawi, a ręcznie za dużo zabawy.

Szukałem już wcześniej sposobami, ktore wymieniasz. Po prostu nie znalazłem, pliku, który znalazłem teraz. Chyba jedyne, co można zrobić, to kupić.
  • Odpowiedz