Wpis z mikrobloga

TL;DR


Dostałem poczwórnego raka, popełniłem błąd...

Jest takie coś jak Fakt- pismo obrazkowe(bo tam nie ma co czytać), które Janusze uważające się za inteligientów, co to prasę czytują, wożą pod pachą w busach.

Po akcji, z "Korwinem chwalącym obozy koncentracyjne" po tym programie:

https://www.youtube.com/watch?v=7CTa_WquEOU

postanowiłem nigdy więcej nie wchodzić na stronę tego ścieku, dziś coś mnie podkusiło, bo Google wywaliło mi link do "artykułu" "Kim jest naprawdę córka Korwin-Mikkego?" w trosce o wasze zdrowie nie podlinkuję, ale zdradzę wam, że

Kiedy interesy szły słabo, próbowała iść w ślady ojca i zająć się polityką


Poniżej ankieta: "Uważasz Janusz Korwin-Mikke za poważnego polityka?"

i komentarze..... Myślę sobie dobra, dostałem raka podwójnie, ale jest na końcu fragment z linkiem:

Jego partii po raz kolejny wydaje się grozić rozpad


I kolejny "artykuł" "Partia Korwin-Mikkego rozpada się. Dotrwa do wyborów?"

i tam fragment:

Janusz Korwin-Mikke, znany z trudnego charakteru, zdążył już pokłócić się z kilkoma najważniejszymi politykami ugrupowania. Chodzi o wiceprezesów Kongresu, którzy również dostali się do europarlamentu: Stanisława Żółtka, Artura Dziambora, Jacka Wilka i Piotra Najzera.


Dziambor, Wilk i Najzer też w PE, no #!$%@?, jak robią propagandę, to choiaż by sprawdzili, kto w Brukseli siedzi, z resztą, czego ja wymagam.....

Nie wiem, czy Fakt też ma wykupywanych troli, czy Ci tam w komentrzach, sami z siebie produkują teksty, od których mózg staje ()

#korwin #wiplergate #korynnagate #knp #jkm #faktcontent #rak #instantcancer
  • 1