Wpis z mikrobloga

siema Mirki!

Jestem na tydzień w Łodzi, nie znam miasta totalnie a mam wolne poranki/popołudnia, jakieś propozycje na ciekawe spędzenie tego czasu- co warto zobaczyć poza Piotrkowska i Manufaktura? Baza wypadowa to Bałuty.

#lodz #kiciochpyta #pytanie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cookiemonsta: Warto jeszcze zobaczyć aleję gwiazd na Pietrynie, Łagiewniki (Las Łagiewnicki), jak lubisz zwierzęta, możesz się do Zoo przejechać i przy okazji połazić po parku na Zdrowiu :) Jest tego mnóstwo. No i jeszcze możesz prząśniczkę odsłuchać :)
  • Odpowiedz
@cookiemonsta: jeżeli chcesz zjeść w miare tanio i dobrze to polecam Brednia (Piotrkowska 72) - zajebiste bajgle za 12 zł, albo zajebiste włoskie jedzenie to wtedy Piknik (Traugutta 7) - pizza zaczynam się tam o 14 zł kończy na 26~
  • Odpowiedz
@cookiemonsta: no przestań tyle razy tam chodziłam i nic mi się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak zupełnie serio to OFF Piotrkowska, Park Ocalałych niedaleko Wojska Polskiego, Palmiarnia (o ile jest otwarta) i Muzeum Bajki przy Tuwima :)
  • Odpowiedz
@cookiemonsta: Bo to fajne miasto jest. Jak będziesz potrzebował jakich innych innych knajp, czy chciał gdzieś coś zjeść, czy coś takiego to wal jak w dym, byłem chyba wszędzie :)
  • Odpowiedz
@cookiemonsta: jak jechałam tam kiedyś z rodzicami składać papiery na studia, mama odwróciła się do mnie i przypomniała, że dostałam się też do Torunia i jak coś, to mamy niedaleko ;)

Ale wbrew wszystkim moim znajomym, którzy szczerze wyśmiewają moją historię z Łodzią, i tak lubię to miasto :)
  • Odpowiedz
@cookiemonsta: Aaaa jedna rada przy spacerowaniu - patrz cały czas w górę, dostrzeżesz na kamienicach to, czego wszyscy zwykle nie widzą :) A i sam polecam także parki, a jest ich bardzo wiele w Łodzi. I nie zapomnij o obowiązkowym Księżym Młynie (zaraz przy Parku Źródliska) :)
  • Odpowiedz