Wpis z mikrobloga

Jak poradzic sobie z feelsami? Od pazdziernika mieszkam z dziewczyna na stancji (oprocz nas jeszcze 2 osoby), bylismy ze soba ponad 4 lata i cos sie po drodze #!$%@?... Ona znalazla sobie nowych adoratorow, powiedziala mi, ze mieszkanie razem ja przerasta i w #!$%@?, rozstala sie ze mna. I teraz siedze w pokoju i mam feelsy w #!$%@?... Wyprowadzic sie nie moge, bo umowa podpisana do czerwca... Jak z tym walczyc ? #zwiazki #feels
  • 12
  • Odpowiedz
@leopold22: nie masz na umowie jakiegoś okresu wypowiedzenia? Jak masz to wypowiedz. W tym czasie znajdź nowa chatę. Znajdź sobie hobby, albo idz do psychologa. Albo jedno i drugie. Jak masz sesje to zacznij się uczyć juz teraz a w ferie jedz na Majorke i rwij laski. Mam pisać dalej czy coś juz ogarniesz sam?
  • Odpowiedz
@Jade: niestety niemozliwe

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: nie jestem typem ruchacza, zreszta - nie tego szukam

@jobel: okres wypowiedzenia to 1 miesiac, takze mnie to nie ratuje... Moim hobby jest to, co studiuje, wiec to mnie jakos trzyma przy zyciu... Weekend byl spoko, pospotykalem sie ze znajomymi, popilismy etc, ale teraz jak tak siedze to feelsy mnie lapia. Za tydzien jade wracam do rodzicow na swieta, bede tam ze
  • Odpowiedz