Wpis z mikrobloga

Mirki szukam dla znajomego telefonu.

Wymagania:

- dobra jakość wykonania

- długo czas pracy na baterii

- system Android

- płynność działania

- budżet max 1500zł

Ja wiem, że

- system Android


- płynność działania

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wyczaiłem takie coś - Sony Xperia Z1 Compact - myślicie, że może być? Co polecicie jeśli nie ten? #bojowkaandroid #android #sony #xperia
  • 26
LG G2


@avible: Osobiście mam uraz do serwisu LG w Mławie i nie polecam znajomym, ale czekam na każdą propozycję bo to nie ode mnie zależy co znajomy kupi - chcę tylko rozsądne propozycje mu dać.

Sam mam Lumie 800 dlatego nie za bardzo kojarzę jak tam na Androidzie to wygląda obecnie, mogę opierać się na testach i zdaniu innych - stąd pytanie do Was ( ͡° ͜ʖ ͡
@StronaGlowna: Na wyswietlaczu wytrzymuje okolo 5 godzin, przy czym nie jestem jakis kontaktowy, wiec telefon to bardziej internet, chwila muzyki, gierka. Tak czy inaczej smartfony trzeba ladowac codziennie, tylko w tym wypadku nie stresujesz sie tak bardzo, ze telefon padnie zanim zdazysz wrocic do domu.
smartfony trzeba ladowac codziennie


@Pacjent: no mi trzyma 3-4 dni, ale ja nie przegladam neta etc. Czytalem testy i opinie, ze ten Sony np. trzyma przy "normalnym uzytkowniu" 2 dni, a potrafi i 3... Wiadomo, ze jak sie ciagle cos robi to wieczorem pod ladowarke.
@StronaGlowna: Bierz LG G3. LG G2 to najlepsza słuchawka w historii, a G3 to G2 tyle, że z wejściem na kartę pamięci, gdzie jedyną wadą G2, jest właśnie mała pamięć. Sam namówiłem brata (napalonego na jabłko) na G2 i dziś śmieje się w twarz posiadaczom iPhone'ów. Szydzi z nich oraz nimi gardzi, jednocześnie nie angażując się emocjonalnie. Sam swego czasu wyrwałem pewną Karynę na ekran w G2. Powiedziała

Daj dotknąć.


i
@StronaGlowna: To już zależy od serwisu. Ten w Warszawie, przy Galerii Mokotów, polecam. Świetna obsługa, napraw również dokonują w czasie. Cenowo też całkiem nieźle - jak wymieniałem ekran w moim G2 (pękł na pół po setnym upadku na beton), zapłaciłem za pełen serwis mniej więcej tyle, ile bym wówczas wydał łącznie na ekran z Allegro i jego zamontowanie u Janusza.
@StronaGlowna: Byc moze, bo Z2 ma baterie wieksza o 200mAh i nowszy procesor, wiec pewnie bardziej ergooszczedny. Z2 to bliski sprzetowy odpowiednik LG G3, teraz wybieralbym miedzy tymi dwoma, ale kiedy kupowalem telefon kilka miesiecy temu, to Z2 byl poza moim zasiegiem cenowym, zas G3 nie byl nawet oficjalnie w sprzedazy.