Wpis z mikrobloga

@bimberboy tyle ile wołali tylko po lekkiej negocjacji, to co dałem to nic w porównaniu z tym co w niego władowałem. Praktycznie wszelkie podzespoły silnika tzn poduszki, sprzęgło hydrokinetyczne, chłodnica, wydech, przepustnica, hamulce, uszczelki silnika ( dziadostwo cholernie drogie z wymianą ), układ chłodzenia ( nowe przewody, zbiornik ), świece, przewody, kompletny rozrząd - na najlepszych możliwych cześciach. Niby wymieniać większości nie było potrzeby, bo jeździłby jak jeździ ale lubie jak jest
@peterx122: Wiesz, że tak wielkie koła są zbyt duże w stosunku do seryjnych i licznik będzie przekłamywać? W dodatku stawiam, że auto prowadzi się nieprawidłowo i spala więcej niż powinno, napęd quattro też nie lubi takich modyfikacji
@Sepang Co do licznika to odchylenie wynosi 1-3km/h przy prędkości 120km/h - więc żadne mi to odchylenie. W seryjnych samochodach licznik fabrycznie nie pokazuje Ci realnej prędkości( ͡º ͜ʖ͡º)

Dalej, spalanie - tak tutaj się zgodze, w mieście faktycznie może być to z 0,5-1L więcej. Prowadzi nieprawidłowo? Chyba jeździsz na 13" i nigdy nie przesiadałeś sie na szerokiego kapcia. Prowadzi się wyśmienicie, szczególnie w zakrętach - jak