Wpis z mikrobloga

cyckami nazywasz te bąble po komarach?


@k-exo:

Zauważyłem że najczęściej małe c---i u jakiejś dziewczyny (czy ich brak) najchętniej krytykują inne dziewczyny które poza cyckami nie mają nic innego do zaoferowania.

Czy się mylę w tym wypadku?
  • Odpowiedz
@Szalom: jestem pod wrażeniem. jak doszedłeś do takiego gownowniosku? jakby to napisał facet-zero reakcji, a jak napisze różowy to od razu ze krytyka, sory ale te c---i są mikroskopijne i jest to tylko stwierdzenie a nie krytyka, nie doszukujcie sie na siłę krytyki czy zazdrości z naszej strony :P
  • Odpowiedz
@k-exo: Nie rozumiem tylko obrażania kogoś, tylko dlatego, że ma małe c---i, przecież na to nie ma się wpływu. A na ten temat najczęściej mają najwięcej do powiedzenia grube laski, które jakby ruszyły dupę, to by schudły, ale przecież lepiej krytykować innych i hehe gdybym schudła to bym straciła te swoje grube tłuste brzydkie c---i xD

Analogiczna sytuacja jak z niskimi facetami. Nie doszukuj się tu jakiś manipulacji, podtekstów, czy
  • Odpowiedz
@Szalom: nie wiem moze i mają, ja gruba nie jestem wiec nie przemawia przeze mnie zjadliwośc, wyraziłam swoja opinie jak wszyscy inni tutaj, ale to najprędzej do mnie ktoś sie przyczepi bo jestem różowym
  • Odpowiedz