Wpis z mikrobloga

@MlodyDziadzioSpamer:

ej serio, teraz powinieniem cie, w sumie nie wiem: smiac, #!$%@? cie czy jak tam robia ci stad itd

ale ale, tzn, ze wolisz zaspokajac swoj poped przy obrazkach dzieci, badz malowanek? a nie fajniej miec kogos?

no chywa, ze wy czekacie na podobna babke do tych z bajek, ale kobiety tak nie wygladaja!

Pedofilia? Nie, Won! tak na przyszlosc
  • Odpowiedz
@fan_farmaceutek: Zgodzę się, fajnie mieć kogoś, ale nie mam. Prawdziwe kobiety podobają mi się bardziej, więc nie mogę powiedzieć, że czekam na taką jak z obrazka. Po prostu nie mam odwagi zagadać, to wszystko.

I pedofilem nie jestem, dzieci mnie nie pociągają.
  • Odpowiedz
@MlodyDziadzioSpamer:

No nie wiem jak ty, ja nie obserwuje tego, ale to co tu sie pojawia to czasem zwykla pedofilia obrazkowa.

dalbys rade z kobieta wygladajaca normalnie, czytaj nie jak narysowana?

Cameltoe w obrazkach? Jak dla mnie z a dużo, nie przeszkdza mi to, ale jak pomysle, o was to, ze wy z tego... hrrrt fuuu
  • Odpowiedz
@fan_farmaceutek: W porządku jeśli nie chcesz tego oglądać. Dlatego tagujemy tego typu treści #ecchi, żebyś mógł dodać na czarną listę i tego nie widzieć.

Dałbym radę z normalnie wyglądającą kobietą. Jak już mówiłem, prawdziwe kobiety podobają mi się bardziej od narysowanych.

Ten styl rysowania mocno zmniejsza różnice między różnymi grupami wiekowymi, stąd możesz mylnie odebrać postacie jako młodsze niż są. Z racji że np. nie ma żadnych zmarszczek (w tym
M.....r - @fan_farmaceutek: W porządku jeśli nie chcesz tego oglądać. Dlatego tagujem...

źródło: comment_GVPiEom4zNlkCMJJaqcbVnoMfjAHGf9r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz