Wpis z mikrobloga

@pan_Kmicic: @mayo: spędziłem dobre pół godziny na szukaniu tego wczorajszego/nocnego/dzisiejszego streamu, okazało się że jest na dole, zamiast układać się jak na normalnych stronach. Nie ma szans nic tam logicznie znaleźć, poprostu klikaj w każdy filmik po kolei i przeskakuj sceny. :(

Co dziwniejsze, na twitchu urwało nagrywanie zanim Wonziu odpalił WoT.
  • Odpowiedz
@pan_Kmicic: @mayo: @Pompeqijusz: Chciałbym jakoś to ogarnąć ale ja kompletnie cannot into #webdev. Jedyne na co mnie by było stać to jakiś skrypt w pajtonie chociaż marnie to widzę bo archiwum jest ładowane dynamicznie.

Aaaale, jak by ktoś się za to chciał zabrać to linki do filmików, np.

http://www.gaminglive.tv/#/videos/wonziu-1418328485

zawierają w sobie datę nagrania w czasie Unixowym (?)(Unix timestamp czy jakoś tak)

I tak 1418328485 to Thu, 11
  • Odpowiedz
@blamedrop: @Pompeqijusz: ja nie mogę znaleźć streamu z asasyna, który powinien mieć oznaczenie pomiędzy 141799 a 141815, jest na twitchu, ale tam znowu pliki #!$%@? i się nie chce odtwarzać... dlaczego Wonziu nie wrzuca streamów na YT jak kiedyś...
  • Odpowiedz
@Wonziu: I tak właśnie z twoich marzeń o profesjonaliźmie powstały niedogodności. Dlaczego nie możesz wrzucać materiałów na żywo na strumienie z ruczaju (sama nazwa to sugeruje), a do filmów z napracowaniem stworzyć oddzielny kanał?
  • Odpowiedz