Wpis z mikrobloga

No to Mirky i moja kolej z #pokazforme. Wcześniej staż ok 7 lat na siłowni, byłem gruby, zalany, teraz wracam z #kalistenika i walczę z brzuchem, barkami, plecami. Aktualnie trening obwodowy leci 2 tydzień. Brakowało mi bolących mięśni i bardziej zorganizowanego dnia.

Obwodów nie mierzę, bo już chyba z tego wyrosłem (26 lvl here). Dawno temu idolem był Marcuss Ruhl, potem zacząłem walczyć o sylwetkę kulturystów z lat 50-60- tych. Zleciałem z 95 do 75 i tak jakoś się przygoda urwała.

Na chwilę obecną bez suplementacji, później pewnie podstawa (białko, kreatyna, a później jabłko bo najlepiej się po nim czuję). Przyjmiecie mnie może pod swoje skrzydła? Nadaję się?

Pozdro @kamdz nagramy coś wierzę.

#mikrokoksy i w sumie trochę #pokazmorde

Chael - No to Mirky i moja kolej z #pokazforme. Wcześniej staż ok 7 lat na siłowni, b...

źródło: comment_ZnDH4rXXXugofVoRa3shIs13edw8Ydk8.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@pasztet_w_lasce: Najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@stoprocent: Od czegoś trzeba zacząć. Brzuchem się nie będę chwalił, bo nie ma specjalnie jeszcze czym. Do wakacji co prawda mało czasu, ale grunt to odmienić trochę tryb życia. A poza tym wstydzę się (,) Buła niżej, chociaż nie pomyślałem o tym aby podwinąć rękawek.

@sulkov: 88 rocznik - 26 lat

@krsQ: to jest
Chael - @pasztetwlasce: Najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)



@stoprocent: Od czegoś trzeba zacząć...

źródło: comment_wg1z0ZLEPhzllB9zpefONzaIJa1eGx9c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Chael: na zdjęciu za dużo nie widać tej formy i wyglądasz na dużo młodszego z twarzy, do Ruhla Ci daleko xD ale witaj wśród cumpli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@owocliczi: do wakacji jeszcze trochę czasu zostało. Okres świąteczny, więc skupiam się na trzymaniu michy i brak szaleństw na święta. Później ogień. Ważyłem 95, teraz okolice 78, na 180 cm wzrostu.
  • Odpowiedz