Wpis z mikrobloga

tl;dr

Odświeżam stare foto, głosujcie która wersja w/g Was najładniejsza, a później dodam tapetę z tym zdjęciem.

~~~~

Postanowiłem dziś odświeżyć zeszłoroczną panoramą z #torun. Poprzednie zdjęcie było zapisane w rozdzielczości 6452x2575, a to wszystko za sprawą tego, że zostało wyrenderowane w projekcji "equirectangular". Naprawiłem to, więc zdjęcie nie jest już spłaszczone na górze i na dole. I jako, że jestem miłośnikiem panoram w formacie 2:1 ostatecznie będzie w rozdzielczości 9000x4500), więc myślę, że spokojnie będzie można wydrukować obraz ok. 2 metrów na szerokość. Jako, że pierwowzór był w b&w postanowiłem też poeksperymentować i użyć vintage efektów z Perfect Effects 8.

Plusujcie, która wersja kolorystyczna podoba Wam się najbardziej.

Jak będzie jakiekolwiek zainteresowanie moimi wypocinami to wrzucę #tapeta full hd z najwyżej ocenianą kolorystyką. A wszystko to pod tagiem #soczifoci

#fotografia

źródło: comment_uEHocQOGhcq0ynznA6s1gdtEShMpS4Kb.jpg
  • 8
@Soczi: nie podoba mi się to zdjęcie, zbyt nienaturalne okrągłe kształty jak dla mnie (obstawiam że to wynika z rybiego oka/panoramy?). I w sumie niczym się te 4 zdjęcia nie różnią, jedynie b/w kompletnie nie pasuje, bo całość jest za jasna