Wpis z mikrobloga

Chciałem do dentysty pojechać, to nie c--j j----e 178 jak ma jeździć co 10 minut to w przeciągu 30 minut nie przyjechało ani razu. To k---a pojadę sobie zrobić przegląd samochodu, ale nie k---a -1 i s-------n już nie odpali. Ja p------e co za poranek...

#krakow #mpkkrakow #j------------w #z-------------j #gorzkiezale
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pojadę sobie zrobić przegląd samochodu, ale nie k---a -1 i s-------n już nie odpali. Ja p------e co za poranek...


@kkarol93: no jeśli przy -1 nie zapalił to pewnie i tak by przeglądu nie przeszedł, nic straconego.

I wypierdzielaj z #z-------------j przy -1 - wolisz +3 i mokry syf z nieba? Spadówa :)
  • Odpowiedz
@enron: poważnie z tym przeglądem? bo to mój pierwszy, akumulator to g---o w tym aucie, 3 dni temu podładowywał mi kumpel jeździłem codziennie i dziś już c--j, ale jeszcze jakoś kręci to może popołudniu odpali.

Z tego co słyszałem akumulatora nie sprawdzają.
  • Odpowiedz
@enron: poważnie z tym przeglądem? bo to mój pierwszy, akumulator to g---o w tym aucie, 3 dni temu podładowywał mi kumpel jeździłem codziennie i dziś już c--j, ale jeszcze jakoś kręci to może popołudniu odpali.


Z tego co słyszałem akumulatora nie sprawdzają.

@kkarol93: nie sprawdzają, ale jeśli już głupie -1 robi problemy to samochód pewnie w takim stanie że i tak coś znajdą :) Oczywiście pod warunkiem że
  • Odpowiedz
@JaDamian: To pewnie dlatego dziś o 8:09 na pętli w Mistrzejowicach nie zastałem autobusu, a blisko kolejnego odjazdu przyjechał jakiś całkiem z czapy, zabrał ludzi i pojechał czym prędzej
  • Odpowiedz