Wpis z mikrobloga

Runda trzecia. Biorę LG G2. Mogę dostać 16gb albo dopłacić 200zł i wziąć 32gb. Na co wystarczy 16gb? Dużo muzyki słucham, w gry praktycznie nie gram, ale chciałbym zainstalować mimo wszystko trochę aplikacji.

#android
  • 11
  • Odpowiedz
@pokapokaoka: 16 GB na Nexusie 4 wystarcza kilka GB muzyki, i kilka dobrych gier. W porywach nawet wystarczy z nawiązką, żeby sobie postawić obok jakieś inne custom romy :D. Z tego co pamiętam to Nexus 4 ma takie same bebechy jak G2 tylko wyłączyli we firmware do radia możliwość używania LTE. Ale trzeba pamiętać że nakładka LG i tona aplikacji preintalowanych skutecznie zmniejszy to miejsce z 16 GB do 12
  • Odpowiedz
@wszystkiefajnenickisazajete: Troche nie tak. Serwis LG naprawia tez modele 32GB, tylko z europejskiej dystrybucji i z dowodem zakupu w postaci faktury vat.

@pokapokaoka: Mam 32GB, ale praktycznie nie korzystam z komputera i mi nie brakuje, ale z 16 zostanie dla ciebie jakies 12, wiec troche muzyki, kilka zdjec, moze serial/albo film i robi sie coraz ciasniej.
  • Odpowiedz
@pokapokaoka: Ja kupowalem na alle, telefon jest z wegierskiej dystrybucji, gwarancja podbita przez serwis LG, sprzedajacy twierdzil, ze w przypadku awarii nie ma problemow z naprawa, a w serwisie to bardziej zalezy od czyjegos widzimisie.
  • Odpowiedz
@pokapokaoka: Ja na moim 16gb zawsze mam kilka gierek zainstalowanych + zapisuję playlisty offline ze Spotify + robię zdjęcia i filmy - czyli wszystko co mogę - i nigdy mi jeszcze miejsca nie zabrakło.

A zdjęć ani filmów nie usuwałem jeszcze. Jedynie co, jak zainstalowałem NFS Most Wanted to już się nie łudziłem, że zainstaluję jeszcze Dead Trigger i wszystko będzie ok - bo miejsca nie wystarczy. Ale po co
  • Odpowiedz
@Kozioleczek: ale jak czysty to rozumiem nexus? Tak wogle podam link do aukcji może. http://allegro.pl/nowy-lg-g2-32gb-lte-d802-white-bialy-krakow-b-s-i4857887841.html Generalnie wolę mieć więcej pamięci i troche dopłacić bo muzyki słucham duuużo (na itunes mam z 90gb) i jak wspomniałem aplikacji z kilka też chciałbym mieć. Ciekawi mnie tylko kwestia samej gwarancji sprzętu, nie w kontekście ewentualnych napraw, a bardziej w kwestii prawnej.
  • Odpowiedz
@pokapokaoka: Ma się rozumieć :) Wiem że to nie na temat, ale mogę Ci z czystym sumieniem polecić Nexusa 4. Przez najbliższe kilka lat będziesz mieć zapewnione najnowsze oprogramowanie, a odblokowanie bootladera to kilka komend z terminala i nie straciwz przy tym gwarancji.
  • Odpowiedz