Wpis z mikrobloga

MIAŁEM PISAĆ JAK BĘDZIE PIES! ;)

No to piszę! - z 6 tygodniowym opóźnieniem ;D

Jechałem po jednego psa, ale na miejscu się okazało, że wrócę z innym. Jeden pies okazał się być "wnetrem" czyli jajka mu nie zeszły do worka. Wada genetyczna wykluczająca wystawiane psa na wystawach i reprodukowanie. Nie miałem zamiaru tego robić, a rabat 800PLN to nie w kij dmuchał. Obydwa podobały mi się tak samo, a na tego odwołano rezerwację.

Więc pojechało ze mną te oto stworzenie:

Zdjęcie

Po wyładowaniu u kumpla w Warszawie

Zdjęcie

Psa wiozłem w kocim transporterze do mojego mieszkania w B-stoku z ludzmi z blablacaru w załadowanym na Maxa Fordzie Focusie, więc lekko nie było.

No i jakiś tydzień później w Białymstoku :)

Zdjęcie

a tutaj ze szczęśliwym właścicielem, trochę #pokazmorde .

Zdjęcie

Pies wabi się Miko, wczoraj stuknęły mu 3 miesiące. Ja natomiast jestem szczęśliwym psim tatą, a jeszcze bardziej będę jak już zupełnie nauczę go sikać po za domem i uzyska 100% skuteczność, na razie ma 90%. Rasa jest dokładnie taka jak ją opisują - albo biega tak, że rozbija się po ścianach bo nie może wyhamować, albo po prostu śpi. Chodzi ciągle za właścicielem, mało szczeka, nie jest agresywna, faktycznie nie ma zapachu i każdy pyta co to za pies taki ładny, więc nawet do sklepów i banków mnie z nim wpuszczają ;D Generalnie zakochałem się w psie od razu, tylko imiona nie mogłem mu z 2 tygodnie nadać, bo oryginalne mi się nie podobało, a tym jakie wymyśliłem na poprzedniego nie chciałem go nazywać ;D

Dzisiaj zaliczył pierwszy spacer po lesie bez smyczy i chodził w rozsądnej odległości, nie uciekał, jestem zadowolony ;)Filmik

Generalnie polecam spełniać swoje psie kocie i inne marzenia, MEGA WARTO ! :)

Wołam: @miasto_powiatowe , @wsioryba

#jedensmiesznywhippet , #pokazpsa , #smiesznypiesek
źródło: comment_l7IFyysPeto2PNd0I9uhwy8iYmJkhr3i.jpg
  • 26
@quit13: gratulacje! Pamiętaj ze oprócz miłości pies potrzebuje dużo zdrowego rozsądku u właściciela. Ja mam o tyle łatwiej ze mój różowy to Miłość, a ja to Dyscyplina :) Rozumiem ze pienio wykastrowany?