Wpis z mikrobloga

Wybierania smartfona ciąg dalszy. Jestem już właściwie zdecydowany na #nokialumia, tylko jaki model - #lumia930 czy #lumia830? Różnica to około 150zł. Na korzyść pierwszego przemawia Snapdragon 800, 2GB RAM i świetny apatat, na drugiego zaś (oprócz ceny) smuklejsza obudowa, wymienna bateria, gniazdo kart pamięci... Którego wybrać? Wołam #bojowkawindowsphone
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piker: 930 nie ma glance screen, ale ma full hd AMOLED i 20 MP aparat, 830 ma glance screen, ale wyświetlacz chyba 720x1280 LCD + 10MP aparat - chyba tutaj są główne różnice.

830 ostatnio dostała @cyberyna, możesz pytać, jak się sprawuje :)
  • Odpowiedz
@CWhitePL: W takim, że zamiast powerbanku noszę ze swoim N7000 trzy baterie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klapka się troche zdziadziała, ale nigdy nie mam problemu, że mi braknie prądu pod wieczór, cały dzień zdala od ładowarki.
  • Odpowiedz
IMO powyżej 720p na 5" to już efekt placebo.


@piker: zależy od wady wzroku i odległości, z jakiej korzysta się z telefonu - ale fakt, dla większości osób wystarczy w zupełności. :)
  • Odpowiedz
@piker: n7000 to note1? Dostałem takiego jako Sluzbowy. Jest tak zamulony, ze nawet wyszukiwanie kontaktu w spisie trwa wieki. Masz jakiś sposób żeby dało się korzystać z tego telefonu normalnie? Nie jestem super obeznany w tematyce androida
  • Odpowiedz
@CWhitePL: Tak, note1. Nie wiem czy jest jakiś sposób, próbowałem wszystkiego i wciąż muli. Chyba najlepiej jest na CM10 (#cyanogenmod), ale to wciąż parch. Stąd uciekam od Androida jak najdalej.
  • Odpowiedz
@piker: @michalkosecki: Coz. Przesiadlam się z HTC S8 i juz czuje różnicę. Postawowa: min większy ekran 5" i nie amoled. W zwykłym użytkowaniu nie widac różnicy między Snapdragon 800 a 400 jak u mnie. Może przy bardzie zaawansowanych grach 3d dało by sie to odczuć. Smukły i lekki, to a plus. Minusem jest bateria. Jeden dzień i potrzebuje doładowania. Ale powyłączam zbędne procesy w tle, dam niższa jasność
  • Odpowiedz