Wpis z mikrobloga

@rakkenroll: Ale przed Derpem jakoś nie było trolli i było tu fajnie. Można się czasem pośmiać, ale kurde, żeby robić takie gównoburze co chwilę i obrażać przy tym innych? To jest chore. Fanf jak zrobił akcję z google+ to zaskoczył wszystkich i nikt nie poczuł się wtedy urażony.

Ciekawa jestem czy Derp byłby wesoły jakby do takiej burzy wpadła jedna z osób, które mają słabą psychikę (a są tu takie, chociaż
@rakkenroll: On nie pisał tylko że Django nie zasługuje 10/10, zresztą czytałeś na pewno jego wszystkie gównoburze wiec wiesz do jakiś zagrywek był zdolny. A to że ktoś ma słabą psychikę czy nawet nerwicę, nie oznacza że nie wolno mu korzystać z internetu, bez przesady :)
Natomiast to co robił Derp to był czysty idiotyzm :]


@kicioch: Świetnie trollował, między innymi Ciebie, więc nie powinnaś akurat zaprzeczać temu, że był mistrzem trollingu :D. Dzięki takim ludziom było tutaj chociaż śmiesznie, bo ja się nieźle bawiłem czytając jego wpisy z dziesiątkami zbulwersowanych odpowiedzi. I tak na mikroblogu nie było nic ciekawsze, dostosował się do poziomu :D.