Wpis z mikrobloga

@kiler129: To tak dla rodzicielki w miejsce Samsunga 37" z 1366x768 z początku ery LCD. :) Różnica chyba będzie i tak kolosalna - zależy mi na Full HD, 100 Hz minimum, USB i WiFi. Mam nadzieję, że ekran będzie ok. Wymagań sporych nie ma, więc myślisz, że w porządku?
@WesolyMorswin: Tak, i ogólnie ilość błędów w tych systemach. Low i mid-endy działają jak tanie androidy (i dość często nawet mają androida).

Ja sobie dałem spokój i kupiłem zwykły TV + Roku 3 - sprawdza się dużo lepiej.
@kiler129: Ja jeszcze po drodze rozważałem te 4K LG w cenie ok. 3000 złotych i bodaj 50-calach. Mam raczej dobre doświadczenia z telewizorami LG - babci kupiliśmy ten LN5400 popularny i hula jak marzenie.

@RufuSx: No to lipa raczej. Szału się nie spodziewałem, ale chociaż stabilnej pracy i bezproblemowej łączności. Lepiej dorzucić w takim razie. :)
@WesolyMorswin: mówię to na przykładzie dwóch tv. Philips za około 2.5k i Samsung ze wszystkimi smart bajerami za 5k. W obu streaming po wifi działał bardzo kiepsko nawet jak router był w pokoju obok. Tak to już jest... lepiej dokupić zewnętrzny player z prawdziwego zdarzenia i wpiac go do sieci kablem.