Wpis z mikrobloga

To aero2 jest jakieś #!$%@? teraz. Wywaliło mi neta z netii(swoją drogą też ich pozdrawiam, prace konserwacyjne o 21 w niedziele, gratulacje)

- żeby w ogóle złapał zasięg i podłączył się do plusa kombinowałem 10 minut

- w ciągu 20 minut 6 razy zrestartowało połączenie i chciało kapczę

- teraz w ogóle wywaliło i nie chce się połączyć

A jestem w zasięgu h+

#aero2 #solorzcwel
  • 10
  • Odpowiedz
@rdy: Też zauważyłem, że jakoś strasznie słabo chodziło, po 21 potrzebowałem w drodze sprawdzić dojazd, to tak się męczył telefon, zeby chociażby jakdojade pokazać, ledwo, ledwo co mobilna strona się załadowała, i to w Warszawie przy normalnym zasięgu. Kapczę też wywaliło chyba po 15 minutach od poprzedniej.
  • Odpowiedz
@Peleryna:

To jest za darmo, bo to jest ich zasrany obowiązek. Dostali w zamian za to pewne ważne pasmo, bo zdeklarowali się świadczyć usługi darmowego internetu

Po wprowadzeniu kapczy tego się nie da używać, stwierdzam fakt
  • Odpowiedz
nie masz obowiazku z tego korzystac


@Peleryna: co za #!$%@?, bezpłatny dostęp do Internetu przez Aero2 jest opłacony z podatków i powinien działać

rozumiem frustrację OP (chociaż wszystko ma prawo się zepsuć) ale to co ty piszesz jest zwyczajnie głupie
  • Odpowiedz
@krl_krl:

Wszystko ma prawo się zepsuć, ale aero jest zepsute celowo :D Jeszcze teraz przy kapczy dodają reklamy - internet bez captcha już za 5zł!(a pakiet pewnie taki że starczy na sprawdzenie poczty)
  • Odpowiedz