Wpis z mikrobloga

@Skrzetuski: Bardzo niski poziom argumentacji. Operowanie Hitlerem w walce politycznej tylko dlatego że jest to osoba o jednoznacznej negatywnej ocenie historycznej jest argumentem z najniższej półki.


http://en.wikipedia.org/wiki/Reductio_ad_Hitlerum

Skrzetuski:

@adam1986: tak? to powiem Ci, że wg mnie Palikot ma szansę przebić Hitlera, bo nawet ten nie miał na tyle tupetu, żeby wpisać swoje nazwisko do nazwy ruchu politycznego. W ogóle nie przypominam sobie takiego przypadku w historii, Stalin, Pol-Pot, Mussolini, Mao-Zedong, wygląda na to, że oni wszyscy mieli więcej umiaru, iż Palikot w tym względzie ...


#truelolcontent #skrzetuskicontent #notsureifstupidorjusttrolling
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stekelenburg2: Link idealny do trafienia w telefonie ! Dzięki ! Zresztą nic dziwnego skoro na początku sądziłem ze to skrzetuski pisze a nie ktoś mu odpowiada. Za dużo tych małpek ;)
  • Odpowiedz
@dstranz: aha :) no tak ale gdy link nie prowadzi do obrazku to się to samo nie pojawia :) Czy linki prowadzące do komentarza mogłyby tam prowadzić bo otwiera mi się tylko znalezisko na początku.
  • Odpowiedz
@dstranz: Chodzi mi tylko o sytuację gdy nie ma linku do obrazka tylko do tekstu/strony. Wtedy klikam to co pokazuje czerwona strzałka na zdjęciu które dodałeś i mam listę rzeczy. Mi jednak bardziej podoba się wersja z alienblue gdy od razu mam przyciski pod wpisem bez względu czy to obrazek czy nie. Jak to widzisz ?
  • Odpowiedz