Wpis z mikrobloga

jak ktoś studiował na uczelni technicznej informatykę, to wie, że właśnie tego pokroju osoby uczą takich przedmiotów jak programowanie c/c++, java, albo bazy oracle


@eXtreme: No #!$%@? stary przykro mi, że studiowałeś na #!$%@? uczelni, ale może przestań rozszerzać swoje doświadczenia na cały naród co? Ja studiuję informatykę na technicznej uczelni i wykładowcy na ogół są bardzo kompetentni.
  • Odpowiedz
@Vierling: Takie małe #coolstory. Jadę metrem do zajączka na konkurs informatyczny. Gadam z kumplem o samochodzie, nagle siada super laska w spódnicy, rozkracza nogi i siedzi. My oczywiście się patrzymy tam gdzie trzeba, nagle kolega chce zrobić zdjęcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) (tak wiem, debilizm, #podludzie )

Flash oczywiście włączony, laska zauważyła, z 5 sekund się na nas popatrzyła, my banany
  • Odpowiedz
@-PPP-: kolejny z czytaniem ze zrozumieniem poziom 100%. A gdzie ja napisałem, że są niekompetentni? że ktoś ma 60 lat to znaczy że nie umie programować, tak uważasz?
  • Odpowiedz
@eXtreme: Dobra, wszystko jedno. To jeszcze raz: No #!$%@? stary przykro mi, że studiowałeś na #!$%@? uczelni, ale może przestań rozszerzać swoje doświadczenia na cały naród co? Ja studiuję informatykę na technicznej uczelni i wykładowcy na ogół nie mają jeszcze 60 lat.
  • Odpowiedz
@-PPP-: nie no nie ogarnę xD nadal czytanie ze zrozumieniem level >100%

"#!$%@? uczelni" xDxD cały czas uważasz, że to że na mojej uczelni ktoś z wiekiem 50-60 lat uczył C++ to oznacza że uczelnia jest #!$%@?? :D wciąż twój argument twierdzi, że osoby +50 nie znają się na programowaniu i nie powinny uczyć :)

idź sobie pofapować do swojej wspaniałej uczelni pełnej pięknych młodych <20; 30>, na pewno jest
  • Odpowiedz
@eXtreme: OK, to jeszcze raz: no #!$%@? stary przykro mi, że studiowałeś na uczelni, gdzie programowania uczyły jedynie osoby 60+, ale może przestań rozszerzać swoje doświadczenia na cały naród co? Ja studiuję informatykę na technicznej uczelni i wykładowcy na ogół nie mają jeszcze 60 lat.

Drugą odpowiedź pisałem na szybko i zapomniałem po prostu wykasować słowo "#!$%@?" (ale poruszenie wywołałem, lol), co miałeś na myśli zrozumiałem już po twojej pierwszej
  • Odpowiedz
@eXtreme: Przykro mi, bo na podstawie swojej indywidualnej sytuacji wyciągasz wnioski rozchodzące się na cały kraj pisząc "właśnie tego pokroju osoby uczą takich przedmiotów jak programowanie c/c++, java, albo bazy oracle" :)
  • Odpowiedz
@-PPP-: nie wyciągam na podstawie li tylko "swojej indywidualnej sytuacji", ponadto ilość plusów przy moim komentarzu świadczy, że właśnie tak jest. :P Tym bardziej, że nie stwierdza to nic złego. Wielu (* uwaga, uogólnianie OMUJBOŻE !!!) doktorów wykładających na uczelniach (nie tylko na kierunkach informatycznych) to ludzie, którzy mają trochę lat na karku i dlatego taki widok jak na zdjęciu nie powinien bardzo dziwić, równie dobrze owa pani mogła by
  • Odpowiedz
ponadto ilość plusów przy moim komentarzu świadczy, że właśnie tak jest.


@eXtreme: ale bądźmy poważni xD

Wielu (* uwaga, uogólnianie OMUJBOŻE !!!) doktorów wykładających na uczelniach (nie tylko na kierunkach informatycznych) to ludzie, którzy mają trochę lat na
  • Odpowiedz
@-PPP-:

Tylko to co tutaj napisałeś zdecydowanie nie jest tym samym co napisałeś wyżej. Z tego co napisałeś wyżej wprost wynika, że każdy wykładowca kursu programowania albo baz danych ma ponad 50 lat.


No i widzisz, nadal nie rozumiem skąd wniosek (i skąd to wprost-wynikanie), że twierdzę w tamtym komentarzu, że każdy z nich ma ponad 50 lat, wracam do czytania ze zrozumieniem. :P Jak ktoś tak wnioskuje, z mojego komentarza to.. xD patrzy wyżej, żal mi :D Czytam swój komentarz n-ty raz i tego nie widzę. :) Nadal twierdzę, że kto kto studiował infę na pewno spotkał się z wykładowcą "w sile wieku", który mógłby pasować do
  • Odpowiedz