Wpis z mikrobloga

Jak grać na trudnym w heroes 3? Na początku fajnie a potem mnie jadą xD. Nie żebym był weteranem ale wystarczy ze te same poziomu ataku czy obrony lub nawet trochę gorsze, troszeczkę mniej liczna armia i w kape. Magii używam, chociaz ale tez te najpopularniejsze. Iść wszystko na jedna postać czy rozkładać wojska i ulepszać w miarę równo? Bo chyba postaci typowo do zbierania skarbów i eksploracji to sie nie pozbywać. Co jest tu kluczem?

Jaka taktykę tu obrać xD

#heroes3 #homm3 #taktyka
  • 18
@goodidea: prostą panie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

NWCONLYAMODEL - wszytkie budowle w mieście.

NWCSIRROBIN - przegrana.

NWCTROJANRABBIT - wygrana.

NWCAVERTINGOUREYES - zaznaczony bohater dostaje Archanioły.

NWCANTIOCH - zaznaczony bohater dostaje machiny wojenne.

NWCIGOTBETTER - zaznaczony bohater dostaje kolejny poziom.

NWCCASTLEANTHRAX - maksymalne szczęscie dla bohatera.

NWCCOCONUTS - nieograniczony ruch dla bohatera.

NWCMUCHREJOICING - maksymalne morale dla bohatera.

NWCALREADYGOTONE - pokazane są ciekawe rzeczy na mapie

NWCGENERALDIRECTION -
@goodidea: - duzo bohatyrow

- bierz kase ze skrzynek

- szybko eksploruj mape

- szybko zbuduj kapitol

- nie kupuj po kolei jednostek i ulepszen, obadaj ktore sie oplaca kupowac

- wez na poczatek imba postac (np. craig hack w twierdzy)

zrodlo: ja(wygrywam na najtrudniejszym poziomie)
@goodidea: To właściwie podpisuje się pod tym co napisał Nadrill, tylko że jak grasz na 130-160% i gdy na mapie jest sporo surowców to wg mnie warto zainwestować najpierw w dobre jednostki, a nie kapitol.

@goodidea: Każdą mapę da się przejść na najwyższym poziomie trudności (wyjątek Limes Inferior)

Klucz do zwycięstwa to szybka eksploracja mapy, musisz od pierwszego dnia napierać coraz dalej i walczyć ze wszelakimi możliwymi przeciwnikami którzy bronią złota/zasobów oraz podbijać wszelakie banki (siedliska meduz, krasnoludów, nag)

Nie graj nekropolis, to gra dla podludzi i gra tym zamkiem zawsze będzie prostsza na singlu, poznaj wszelakie mocne i słabe strony każdego zamku.

Postaraj się jak