Wpis z mikrobloga

#pracbaza ##!$%@? #ochrona #gorzkiezale #killmeplease

na jeden dzien przestalem byc lewacka #!$%@? i poszedlem do pracy. o ja #!$%@?, mirki. praktycznie 10 godzin stania tak mi #!$%@? moje stopy, kolana, kosci i kregoslup, ze #!$%@? no nie. i jeszcze teraz czuje jakie odciski bede mial jutro ja #!$%@?. do tej pory mnie rwie caly dolny odcinek ciala tak #!$%@?, ze nie wiem czy wstane jutro. ja wiem, ze troche sie zasiedzialem w domu, ale to jest #!$%@? niewiarygodne, jaki bol. ostatnie 3 godziny prawie wylem z bolu, prawie sie rozplakalem. na szczescie kierwonik sklepu dal troche wiecej niz #!$%@? 2 przerwy po 15 minut!! czaisz #!$%@?. 15 minut na 6 godz stania. nigdy mnie tak nogi nie bolaly, nawet pamietam caly dzien potrafilem spedzic ganiajac pilke, kopajac ja, ale nigdy takiego czegos nie czulem. tylko wypadniecie dysku sie z tym rowna. wszelkie pizgniecie pistrzelem/malym palcem o kant szafki, najmocniejsze kopniecie w jajca, zlamane palce, skrecenie kostek, najostrzejsze zakwasy po treningu x100 - nie rowna sie.

czy ja jestem #!$%@? #!$%@? i mam doslownie pracowstret czy #!$%@? stanie 10 godzin prawie ze w miejscu kazdemu rozjebuja nogi. w dodatku lekka reka nadwaga 30 kilo. o czym ja myslalem biorac te robote? jak tak ma wygladac 90 % roboty fizycznej w tym kraju to ide sie #!$%@?. musialem to z siebie wyrzucic, no #!$%@?. mam nadzieje, ze jutro nogi mi sie nie zlamia jak zapalki i przezyje te 2 tydnie, zeby zrezygnowac z gownopracy.

ps. czy stanie po 10 godzin to nie lekka przesada? taka #!$%@? wielka laska postawic #!$%@? krzeslo obok bramek i siedziec sobie, bo zdarzalo sie, ze nawet przez pol godziny nic nie zapiszcalo? ba, wystarczylo by te 5 minut na kazda godzine sobie troche posiedziec.
  • 9
@ateibok: no to zle swiadczy o grubo ponad polowej spolecznstwa, a zwlaszcza mechanikow. ą ę przed paniami, zarzadem, a miedzy soba i w trakcie pracy, a jak maja zly dzien to huhuh... nie mowiac o nauczycielach, magistrach, inzynierach. hah. a zreszta. musisz byc szlachta, skoro tego nie zauwazylas i obracac sie w bardo doborowm towarzystwie. zazdraszczam sfer. ja tu po prostu bylem szczery i poddenerwowany, wulgaryzmy czasem oddaja wiecej emocji niz