Wpis z mikrobloga

Zdecydowałem się na pierwszy wpis w swojej dyscyplinie która jest trochę moim konikiem :) Wrzucę pare swoich typów UFC i KSW które obstawiłem na weekend:

- UFC - Tony Ferguson 1, 41zł (16-3) - Abel Trujillo - 2,95zł (12-5)- TYP 2 - TKO w parterze gdzie Abel utłucze z góry, runda 2.


- UFC - Johny Hendricks 1,50zł - Robbie Lawler 2,60zł - TYP 2 - decyzja dla Lawlera


- UFC - Anthony Pettis 1,38 zł - Gilbert Melendez 3,10 - typ 2 Dla chętnych, kurs kusi, chociaz ja się nie zdecyduję ze względu na sympatię do Anthonego.


- UFC - Travis Browne 1,25zł - Brandon Schaub 4,00zł- TYP 1 - taki pewniaczek raczej. O ile takie istnieją...


- KSW - Artur Sowiński 1,67 zł - Vaso Bakocevic 2,10 zł - TYP 2 - Vaso przez TKO


  • 8
  • Odpowiedz
@reksiuwielki: Dzięki za analizę. Rzadko widać uzasadnienia swoich typów pod tym tagiem, a jeśli już są, to zwykle kilku zdaniowe (oczywiście są wyjątki). Zamień tylko złotówki po prostu na mnożnik i będzie miodzio ;)
  • Odpowiedz
Mini podsumowanie. Na 5 typów weszły 3.

Największe rozczarowanie to Vaso Bakocevic który jednak się nie przyłożył tak jak się spodziewałem. Zabrakło mu kilograma do zrobienia wagi i nie potrafił poradzić sobie z przewagą dystansu ze strony Sowińskiego.

Abel Trujillo sprawił trochę problemów przeciwnikowi i raz posłał go na deski niestety odklepał bardzo dobre duszenie za pleców. Nic dodać nic ująć, poprostu słabiej się zaprezentował w zapasach i parterze, pomimo że podnosił się bardzo szybko. Także tu nie ma rozczarowania a jedynie underdog nie wygrał.

Za
  • Odpowiedz