Wpis z mikrobloga

@Logan00: Mogliby Smoleńsk polityką zastąpić, ale to jednak dzięki wpisom o Smoleńsku zasłynęła polityczna część strony sióstr Radwańskich. Chociaż wiązanie tego z polityka to delikatnie mówiąc wyssane z palca gdybanie
@Ryu: teraz już strona radwanskateam.com nalezy tylko do ojca, Aga i Ula mają swoje strony, które nie mają nic wspólnego z polityką wspólnego... chyba też i o to poszło
@Logan00: A masz jakąś opinię na temat predyspozycji trenerskich Radwańskiego? Kojarzę, ze @gram_w_mahjonga go nie lubi (jako trenera, nie za poglądy).

@CreativePL: Radzić sobie radzi, ale niestety nadal siedzi poza pudłem i czasami widać niestety tę różnicę. Radwański z tego co wiem nie jest jakimś wybitnym trenerem i mało kto by o nim wiedział, gdyby nie miał córek, które wymiatają w tenisa. Dobry trener jest ważny i może po prostu
@Ryu: Trudno powiedzieć jakim jest trenerem, ale chyba wie co robi skoro dwie córki ma w top40, gdy zaczynały to tylko on je trenował i jak widać mu się udało. Teraz jakieś spory z pobocznymi trenerami ma, ale nie wiem o co tam za bardzo chodzi, możesz skrócić? Dziewczyny chcą innego trenera czy co?

Ogólnie ojciec jako trener dobrze nie robi w sporcie (akcje z Agą na jakimś turnieju jak kazała
@jordanos:

niech on sie zajmie swoją panną


Kim?

@Logan00:

Teraz jakieś spory z pobocznymi trenerami ma, ale nie wiem o co tam za bardzo chodzi, możesz skrócić?


Niestety nic na ten temat nie wiem

Dziewczyny chcą innego trenera czy co?


Nie, nie. A przynajmniej nie wiem. Po prostu pamiętam, że widziałem opinie osób trzecich, że mogłyby zmienić trenera i pomyślałem, że informacja o jakiejś tam kłótni między nimi może być
@Logan00: @Ryu: Nigdy nie pisałam, że uważam papę Radwańskiego jako złego trenera. Trenerzy mają po pierwsze wydobywać talent, po drugie mają go doskonalić. Uważam, że z pierwszego zadania wywiązał się świetnie, a drugą sprawą zajął się Wiktorowski.

Tylko nieco denerwuje mnie osobiste zachowanie Radwańskiego. Ma jakiś kryzyz wieku średniego chyba, skoro to on focha wali i ucieka z treningu:D To dobrze, że dziewczyny są przynajmniej na tyle dorosłe:)