Wpis z mikrobloga

Gough! A Wy co? Nadal męczycie się z Artoriasem w lekkim ekwipunku? Nawet mi Was nie żal ( ͡º ͜ʖ͡º)

Rozwalony na miazgę wielkim mieczem i w Havelu, bo blokowałem sobie te jego wygibasy elegancko. Na koniec wyczytałem, że można zabić Ciaran i wypadnie z niej zbroja i miecze. Tak też uczyniłem. Nie stanowiła wyzwania, chociaż używała talizmanów Loyda blokujących leczenie. Gdy byłem człowiekiem zastałem zatakowany przez innego gracza i łomot, następnie zaatakował mnie Wesoły Chester. Chester dostał łomot pierwszoligowo, natomiast po jego zabiciu zablokowało mi się wejście na arenę Artoriasa i ognisko ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc na dziś starczy tego dobrego.

#darksouls #gryzdexterem
Pobierz DeXteR25 - Gough! A Wy co? Nadal męczycie się z Artoriasem w lekkim ekwipunku? Nawet ...
źródło: comment_VguqEScB9kTsM2kOZ0YwvFFBZv3n54xm.jpg
  • 13
@DeXteR25: to nawet mi się nie rozchodzi o grafikę, tylko o to, że jak np. gram na myszce to kamera nie chodzi płynnie jak w dwójce, tylko jakoś tak kanciasto oraz to, że jak namierzy się przeciwnika, to on nie jest zalokowany na stałe, tylko zmienia cel za każdym ruchem myszy. I ostatnia rzecz: gfwl miał być zamknięty już w marcu/kwietniu, a działa dalej i będzie jeszcze trochę działał
@niedajerady: No jak pokonasz sobie Artoriasa to prosto i w lewo jest wieża na końcu po schodach. Ale zamknięta. Więc idziesz normalnie prosto od ogniska. Zabijasz sobie pierwszego mimika, wyrzuca gadający kamień. Idziesz sobie dalej. Trafiasz do pomieszczenia z mutantami i magami (chyba z 10) zabijasz, idziesz w prawo. Będą okna z kratami a przez nie widać ogień w kominku, idziesz prosto i w lewo, skaczesz z balkonu am do konika,