Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy (jakieś 4h temu) usłyszałem zeznanie zawierające nazwiska ekstremistów muzułmańskich. Nazwiska dotyczą osób, które tam pracują. Usłyszałem te nazwiska od innego muzułmanina, który sam się ich boi.

Firma pewnie nie jest takimi informacjami zainteresowana, bo to nie dotyczy działalności firmy, więc sprawa może zostać zamieciona pod dywan lub po prostu zbagatelizowana (jak i wiele innych w UK). W związku z powyższym, czy istnieje jakaś międzynarodowa organizacja, która zbiera tego typu informacje? Zeznanie prawdopodobnie zostało nagrane, bo w miejscu rozmowy jest monitoring i pracuje on 24/7.

Pytam o to tutaj, bo chciałbym również zwrócić uwagę, że takie sytuacje w przyszłości mogą mieć miejsce również w Polsce i jakaś organizacja powinna mieć na to oko (co najmniej zbierać informacje). Powinna istnieć jakaś strona, na której można zgłaszać tego typu wydarzenia, by na bieżąco oceniać, monitorować i eliminować takie zagrożenia, jeśli to możliwe.

#997 #islam #przestepczosc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W związku z powyższym, czy istnieje jakaś międzynarodowa organizacja, która zbiera tego typu informacje?


@arxorm: FBI, NSA i CIA na pewno się zainteresują. Właśnie to zgłosiłeś:)
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas:

Już byłem na tej stronie, ale mając w głowie niedawne wydarzenia z Rotherham, to już nie ufam na odpowiednim poziomie, aby tam coś wysłać. Mirko może okazać się lepsze :)
  • Odpowiedz