Wpis z mikrobloga

Elita internetu ostatnio w formie ( ͡ ͜ʖ ͡)

1.Pizza Attack

Jakiś krzykacz dostał za małą pizzę, więc zamiast zadzwonić i wyjaśnić na spokojnie sprawę z pizzerią wolał dodać znalezisko z gatunku hurr durr, a wykopki zaspamowały fanpejdża wspomnianej w znalezisku pizzerii pisząc komentarze w stylu typowych Mariuszów, tzn. 'ŻENADA, ZA MAŁA PIZZA, HAŃBA, OSZUSTWO, MOJA NOGA U WAS NIE POSTANIE' albo wypokmowy 'OSZUKUJO, HEHE WYKOP EFECT' przy okazji oceniając jeszcze fanpejdża pizzerii na jedną gwiazdkę mimo, że pewnie nawet nigdy nie zamawiali pizzy nie tyle w tej pizzerii, co w ogóle w Poznaniu xD Wykopek wszystko odkręcił na mirko po krótkiej refleksji, a przynajmniej próbował, bo trochę komuś wizerunek interesu pewnie elita internetu nadszarpnęła.

2. Sprawiedliwość dla niani bo tak mi się wydaje

Uganda jak wiemy jest jednym, z ulubionych państw wykopków. Karanie za homoseksualizm, samosądy, te sprawy. Prawako-obrazkowe stronki obiegła historyjka ojca z tegoż kraju (notabene bogacza), który skatował nianię za pobicie dziecka. Fakt, zbrodnia okrutna, ale czy samosąd to najlepsze rozwiązanie? Jakiś kolejny zawodnik dodał znalezisko z dwoma filmikami w formie jednego, gdzie jeden to podobno nagranie z 'ukarania niani'. Jak się okazało, to manipulacja, bo sprawy inne i nie powiązane ze sobą. Jednak połtora tysiąca wykopów i płomyk jest, przy okazji oczywiście typowe #shitwykopsays jak

Najpiękniejsze jest to, że został uniewinniony, ponieważ "działał w obronie swojego dziecka".


dobrze zrobił. mógł ją zamknąć w piwnicy I trzymać przez kilka lat codziennie katując


no i dobrze ja wybatożył az milo sie oglada


Deska powinna być z gwoździem.


Elita internetu z fantazjami psychopatów i zwyrodnialców, czasem się zastanawiam, ilu ludzi z tego portalu to skryte Trynkiewicze i Fritzle.

Na koniec perełka perełek, cud nad cudami. Syndrom Macierewicza, czyli 'mam tajne źródła ALE NIE POWIEM XD'

3. MINISTER S... KAZAŁ FAŁSZOWAĆ WYBORY

Czyli zlepek sensacyjnych niusów od tajemniczej postaci na temat tajemniczych procederów, która widziała to, czego nikt nie widział, jednak ktoś ją przyłapał, więc ta uciekła z totalitarnej Polski i ma azyl w UK. Oczywiście same 'tajemniczości', a źródło to post na fejsie jakiegoś starego UPR-owca. Ponad 1200 wykopów xD

Quo vadis Wypoke? Wiecie, jak #michau cierpi widząc co robi społeczność jego śmieszno obrazkowego portalu? :/

#bekazwykopkow #shitwykopsays #bekazpodludzi #neuropa #bekazwszystkiego
KazachzAlmaty - Elita internetu ostatnio w formie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)



1.Pizza Attack



J...

źródło: comment_9dgZfTyWTS5wbSbfhGezVrycVJ2HgIuL.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: a propos punktu 2. to to działa tak:

-oskarżono o coś: kobietę/żyda/lewaka/muslima - no wiadomo, że winny, co tak długo te rozprawy trwajo, na szafot, elo

-oskarżono narodowca/Brauna/kogoś kto 3 tygodnie temu powiedział po pijaku Donald Cwel - oo, panie, Białoruś, gdzie prawo do sądu w 4 instancjach, policja go nie głaskała jak zatrzymywała, a sędzia się na niego krzywo popatrzyła, a w ogóle to na salę nie wpuszczono 7
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Mam jeszcze trochę many to zaraz wejdę trochę tam główną i się pośmieję, ale na razie mam małe pytanie - bardzo często pojawia się zarzut, że hurr durr mówicie, że jesteście elitą internetu itd., a ja tekst o elicie internet widzę tylko w tym sarkastycznym ujęciu. Dużo głupot tu widzę, ale silenia się na elitę internetu nigdy.
  • Odpowiedz
@neib1: O elicie internetu mówiło się serio tak ze cztery lata temu :D Wykop miał dobrą prasę w mediach, było więcej wartościowych użytkowników. Tematycznie było różnorodniej.
  • Odpowiedz
@tmsz: Powiem szczerze, że mam trochę inne wspomnienia. Wykop miał ścinę z Dziennikiem - poza tym w mediach praktycznie nie istniał, było mniej wartościowych znalezisk (choć i mniej gówna), a w wykopalisku rządziła się prawda2info. No przpomina mi się Poduszkowiec i kubatre, ale brak mi tylko pierwszego. Jeszcze blackjack pisane z jakimiś cyferkami. Może jeszcze ktoś.
  • Odpowiedz
@neib1: Jeszcze np. kajakkajak i Ardai, ten drugi się tu jeszcze niedawno pojawiał. Cztery lata temu byłem o cztery lata młodszy, pewnie wszystko wydaje się teraz piękniejsze.
  • Odpowiedz
@tmsz: No tak. Ardai ostatnio trochę przystopował, ale uznaję go za człowieka teraźniejszości, a nie przeszłości, bo jeszcze dwa miechy temu coś wrzucał. Ale przejrzyj sobie tag #nauka. Nie jest tak źle.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: kucarze. ELYTA narodu.

a co do podpunktu pierwszego to czekam aż pizzerie i inne biznesy zaczną straszyć wykopków sądami, bo to już jest szczyt żenady.

zamiast próbować najpierw załatwić sprawę jak człowiek, to oni zara lecą do internetu kręcić gównoburzę i komuś niszczą biznes.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty:

1. Popularna i efektywna metoda reklamacji ostatnio w internetowym swiecie (samochodowi handlarze, artykuły spożywcze, resteuracje, elektronika a nawet nielegalny import z chinskiego bazaru pod kontrolą). Na szacunek i markę trzeba zasłużyć a gość udokumentował jawne oszustwo. Pracownicy nie ulepili jednego placka o tyle mniejszego tylko jadą maszynowo tak jak przełożony da wytyczne które pakuja w odpowiednie rozmiary kartonów. Pizzeria teraz się na pewno zreflektuje (klasyczna reklamacja zrekomoensuje tylko jednemu a
  • Odpowiedz