Wpis z mikrobloga

#hearthstone Nareszcie shaman ma heala. Może coś podziała ten totem, a dla przeciw aggro na pewno będzie dodatkowym targetem, czytaj tauntem :P. Jakoś rewolucyjna nie jest, ale już ją lubię ;) (szkoda, że nie za 2 many). Generalnie zachęcam do jakiś dyskusji na temat nowych kart i możliwych decków, bo cisza i wpisy w większości to ss z aren i jakiś combo na 20 randze.
Pobierz
źródło: comment_jc74Kbpd5PP3W0Zu4g8WwkZJ2NGD9TRX.jpg
  • 7
@McLukas: Nie wiem co mi się ubzdurało z tym 3 many. Może z życiem pomyliłem, a tak za 2 many to cacy:)

@Taktoja: Tylko priest ma heala jako pasywke, więc może to nie było tam tak potrzebne. A często było tak vs aggro (grając shamanem), że niby mamy już kontrole nad stołem, ale 2/3 hp np. i prędzej czy później jakiś spell czy silence+charge nas dobijało. Zobaczymy jak to będzie.
@Bodzion:

wygląda na martwą kartę, raczej do shamana poleci 1x ten bot co leczy za 8hp. Ale zobaczymy, może jedną sztukę tego się gdzieś upchnie
@Extraordynarny: Myślę, że na początku dodatku będzie dużo aggro, bo mechy mocno zachęcają. Dopiero później powstaną jakies mid-range/control decki. Z drugiej strony też nie ma co ustawiać decków, bo nie znamy wszystkich kart ;)