Wpis z mikrobloga

@majsteroforion: no na poczatku mi sie chcialo smiac, ale teraz chce mi sie płakac :( ... jeszcze zatrudnienie przez jakas agencje pracy gdzie umowe wyslali mi na email i emailem mam im przeslac z moim podpisem, wiec to tak dziwne troche ;/ ... z tego 5zł pewnie oni tez cos sobie wezmą, albo juz wzieli ?
  • Odpowiedz
@fenis: jakim curva socjalu, nic nie dostaje z tego tytułu ze nie mam pracy

@mateusz_ocet: mam studia, porobione kursy no ale wszedzie mi gadają Pan nie ma doswiadczenia gdzie mam to doswiadczenie zdobyc? wiem staże ale niektórzy pracodawcy nie traktują stazy jako doswiadczenie

@Traviu
  • Odpowiedz
@ggggunit: studia rachunkowosc, a teraz mgr rachunkowosc podatkowa, kursy z obslugi dwóch programów księgowych, kurs z rachunkowosci, i niedługo myśle o następnym kursie z rachunkowosci podatkowej ale hajsu malo ;p

w jakim miescie ten carrefour?
  • Odpowiedz
@kopek: w każdym :)

ale serio, po takich studiach i kursach nie możesz znaleźć roboty? coś musi być z Tobą nie tak :( nawet jako asystent do jakiegoś biura rachunkowego/księgowości
  • Odpowiedz
@ggggunit: byłem w kilku na rozmowie, ale głównie chcieli już takiego asystenta który wszystko ogarnia, bez przyuczenia ;p bo niby mam te kursy studia, ale wiadomo, że duzo rzeczy jeszcze nie umiem ;p

wykladasz w carrfurze?

@mateusz_ocet: czemu sądzisz ze rachunkowosc jest dla debili? miales stycznosc z tym zagadnieniem ze tak mowisz?
  • Odpowiedz
@ggggunit: no szukam caly czas ... teraz jest ciulowy okres bo koniec roku i malo firm chce przyjmować ludzi - zamykają sprawozdania finansowe itp. itd. - zastanawiam się ostatnio nad założeniem działalności gospodarczej, ale to jest ostatecznosc, na razie chce obyć się gdzies na etacie w rachunkowosci ;p
  • Odpowiedz
@ggggunit: szukam na pelny etat, miasto niedaleko Lodzi, nie chce zdradzac gdzie, powiem tylko ze male miasto i jak tutaj ktos sie gdzies dodstanie do dobrej pracy to trzyma bardzo długo stołek ;/
  • Odpowiedz