Wpis z mikrobloga

Tinder nowa zabawka dla singli czy warto na nią wchodzić i czym się charakteryzuje? Jako kobieta ciekawa świata i nowinek wśród aplikacji postanowiłam sprawdzić jak się sprawy mają. Badania socjologiczne na temat pokaż mi swoje profilowe a powiem Ci kim jesteś. Dzięki zalogowaniu się w apce mogłam do woli oglądać zdjęcia profilowe panów na facebooku. Z góry przepraszam Drogich mężczyzn za uogólnienia jeśli nie ma Cię wśród nich wiesz dlaczego Cie lubię

Na pierwszym miejscu króluje oczywiście ajfon czyli moda wprost zapożyczona od kobiet na selfe z ajfonem przed lustrem. Kotku patrz jaki jestem na topie. Nie obyło się także kolejnej grupy zaliczających się do typowych samców alfa czyli gołe klaty patrz jaki jestem sexy. Podryw na inteligenta zawsze na propsie czyli nosze rajbany i jestem oczytany. A może drogim panią spodoba się podróżnik? Najpopularniejsze okazały się łódki. Zalew Zegrzyński zaliczył największe oblężenie podczas tegorocznych wakacji. Najoryginalniejsze były zdjęcia na fantastę czyli krótko mówiąc zdjęcia postaci z komiksów oddające duszę geekowów. Mało oryginalne były natomiast zdjęcia typu macho. Kandydaci na „potencjalnych” chłopaków wśród licznego grona „konkurentek”. Chyba chcieli pokazać jacy są rozchwytywani?! Nie omieszkała także zaowocować stara nowa moda na fotografa. Patrz Słonko mam lustrzankę i nie zawaham się jej użyć. Kolejny typ drapieżnika jakiego poznałam jest zdjęcie z bryką. „Będę brał Cię w aucie”, aż chciało by się zanucić. Wśród zacnego grona znaleźli się także ryzykanci czyli osobniki, które chciały ukazać swoje życie na krawędzi. Wszelkiej maści sporty ekstremalne mówiące o tym ile testosteronu buzuje w wybranym drapieżniku. Ostatni typ podrywacza bardzo popularny na męskich profilówkach jest „na Wolińskiego. Najbardziej rozpoznawany typ więc chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć #windawiadomo. Zabrakło nowego trendu na drwala chyba jeszcze się nie rozpowszechnił. Więc na tym zakończę krótką rozkminę pytając Ciebie jaką masz minę na profilowym?
  • 27
@Roks: O kurdebełe. Ja mam profilowe gdzie trzymam młodszego brata(lvl 5-8 wtedy) na jednym barku i obydwaj salutujemy, białe tło. Mówią, że wyglądam jak Eminem.

Jako różowy, powiedz czy loszki polecą na to? Co byś odczytała z tego zdjęcia?
@Nadrill: To tak jak ja, stoję sobie z uśmiechem na twarzy. Po lekturze tego wpisu jednak widzę, że najprawdopodobniej uchodzę za człowieka bez fantazji. Żadnych ajfonó i bryczek tudzież gołej kalty
@Roks: Milfy powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W celach naukowych i poznania społeczeństwa przeprowadzę własne badania.

Choć mój różowy może tego nie pochwalić, ale czego nie robi się dla nauki.

Science, babe. Thanks