Wpis z mikrobloga

@kj5: Ale chyba już zrezygnowali z konieczności stałego dostępu do Internetu podczas gry, prawda? No i ej, może Ty wiesz - czekamy na premierę razem z moim chłopakiem i się zastanawiam, czy nie będzie konieczne kupienie dwóch kluczy, by móc w pełni wykorzystać możliwości tej gry (chodzi o ten tryb multiplayer)? I jeszcze jedna rzecz, jak dokładnie będzie działało to zabezpieczenie? Będę mogła zainstalować Sim City na dwóch komputerach?
@mejsieq: No ja mam dylemat, czy wolę pudełko, czy wolę fancy domki w trzech stylach (bo chyba edycja specjalna jest tylko cyfrowa, co nie?) :D No i te zabezpieczenia trochę mnie niepokoją, bo ciężko mi będzie wydać ponad 3 stówki po to, by grać razem z chłopakiem w tym samym czasie :D
@piglet: No tak, specjalna tylko cyfrowa dlatego nie opłaca się tego gówna brać. Gdyby były polskie miasta czy Polska komunikacja miejska to bym się skusił a tak to nic nie warte dodatki :) W miłości nie liczą się pieniądze, jeżeli szkoda Ci 3 stówek żeby grać razem to wydaj te 165 żeby tylko chłopak pograł :P
@mejsieq: Ewentualnie dla mnie Sim City, a dla niego dodatek do Starcrafta, który też ma premierę jakoś w marcu :) Ponad 3 stówki wydane na dwie różne gry nie bolą tak bardzo, jak ta sama kwota wydana na dwie takie same gry ;)