Wpis z mikrobloga

Hej mireczki! Wiem, wiem, trochę jestem leniwa i coraz rzadziej wrzucam jakiekolwiek bazgroły :(. Niestety czasu na rysowanie i obijanie się przed laptopem mam co raz mniej, nawet rzadziej zabijam Gethy i ratuje galaktykę.

Dzisiaj dodam 3 zbiory szkiców z tego tygodnia, nic konkretnego, po prostu zwykłe bazgroły :). Nie wiem czy ktoś rozpozna ale ta pani dziewczyna w lewym górnym rogu to ta sama postać co w poprzednim wpisie . Ok, czas się zabrać do edytowania drugiej paki rysunków.

Ps. Prace zawsze mam pod #izarim, gorąco zapraszam do obserwowania moich przegranych zmagań z internetem w kuchni i expieniem w Phtoshopie.

Ps2. Spoiler to tagi.

Pobierz blonde_calculator - Hej mireczki! Wiem, wiem, trochę jestem leniwa i coraz rzadziej w...
źródło: comment_WeY9jPdmZpH6NMyCuSEDXXO464dIv356.jpg
  • 6
@blonde_calculator: Widzę, że dobrze znasz się na rysowaniu postaci.

Jak rysujesz je teraz to jak to wygląda? Mam na myśli to czy zaczynasz od jakiś kółeczek czy patyczaków?

A jeśli już nie używasz takich pomocy to jak sama zaczynałaś?

Sam staram się teraz przestawić z rysowania ludzi na postaci manga (proporcje) i robię to za pomocą takich kółeczek http://screenshooter.net/100626787/yfmvlpg które potem obudowuję obrysem. Może są jakieś lepsze sposoby.