Wpis z mikrobloga

Witam.

Zacznę od tego, że niecałe 2 miesiące temu postanowiłem się wziąć za siebie. Od tego czasu biegam 4-5 razy w tygodniu, 4 razy w tygodniu chodzę na siłownie, a do tego robię 2 treningi crossfitowe/interwałowe. Efekty są, ale jestem średnio zadowolony (no dobra, w ogóle nie jestem zadowolony). Czy dodanie 2 treningów kalistenicznych do tego, co jest obecnie, będzie dobrym pomysłem?

#silownia
  • 35
  • Odpowiedz
@blasted: Chciałbym lepiej wyglądać, trochę przybrać na masie i nie być przy tym ociężały jak żel betonowy kloc. Biegać nie cierpie, crossfitów tak samo, ale zauważyłem ostatnio, że mam dużo lepszą kondycję, więc stwierdziłem, że co mi tam. Nie zaszkodzi.

PS

Nie chce być kulturystą, nie jarają mnie maksy (aczkolwiek 100 na klatę chciałbym dobić do wakacji - moja waga 72/74).
  • Odpowiedz
@Czumanahana ograniczenie węglowodanów nic nie da jeśli jesteś ciągle na + bilansie kalorycznym, jeśli chodzi o samą redukcję jako taką. Dodasz te 2 treningi, zwiększysz trochę ilość kalorii jakie możesz #!$%@?ć, czyli będziesz bliżej punktu "0". ale po co, skoro można trzymać michę i nie tracić czasu i nerwów kilkanaście razy w tygodniu na pedalskie bieganie?
  • Odpowiedz
@Czumanahana- btw utrwaliło się w tym sporcie, dokładnie powiedzieć dlaczego Ci nie jestem w stanie, jedynie nakierować jeżeli Cię to interesuje i jest dla Ciebie ważne- iż najpierw robimy trening siłowy a później aerobowy
  • Odpowiedz
@x44n: Ok, dzięki za wskazówkę. A co myślisz o dorzuceniu kalinestyki do treningów siłowych?

@Tobian: Chciałbym po prostu dobrze wyglądać, a przy tym poprawić swoją siłę i gibkość, że tak powiem. Wzrost 180, waga 74 (kiedyś było 81 - z czego sporo tłuszczyku, ale to dawno), wiek 20.
  • Odpowiedz
@Czumanahana- kalisteniki, jeśli już. Chodzi Ci o kalistenikę ogólną, bardziej w stronę rozciągania czy ćwiczeń z masą własnego ciała? dopiero doczytałem że chcesz poprawić wygląd a nie zredukować, także wpisz sobie w google "10 wskazówek żywieniowych sfd" i na początek to powinno wystarczyć.
  • Odpowiedz
Zacznę od tego, że niecałe 2 miesiące temu postanowiłem się wziąć za siebie. Od tego czasu biegam 4-5 razy w tygodniu, 4 razy w tygodniu chodzę na siłownie, a do tego robię 2 treningi crossfitowe/interwałowe. Efekty są, ale jestem średnio zadowolony (no dobra, w ogóle nie jestem zadowolony). Czy dodanie 2 treningów kalistenicznych do tego, co jest obecnie, będzie dobrym pomysłem?


@Czumanahana: wydaje mi sie ze za mało trenujesz. Moze jeszcze
  • Odpowiedz
@Czumanahana fajna forma treningu, powiedziałbym jednak że lepiej się sprawdza jak masz jakiś plac zabaw z różnymi rurami itp albo chodzisz na siłkę. Ćwiczenia w domu są bardzo ograniczone jeśli chodzi o różnorodność i jeśli chodzisz na siłownię nie ma większego sensu robienia tego samego w domu. Ogólnie ja w mieszkaniu robię tylko rozciąganie po bieganiu/ wieczorny trening brzucha i bardzo polecam. Ogólnie na moim przykładzie polecam dużo czytać, mało pytać. Wydaje
  • Odpowiedz
@owsikalfred: Gdybym wiedział co i jak, to bym sie tutaj nie pytał.

@x44n: Na tego typu treningi biegałbym sobie właśnie na plac zabaw niedaleko domu. W sumie to chce je dorzucić, ponieważ od jakiegoś czasu mam tak, że jak w jakiś dzień nie zrobię treningu to mam wyrzuty sumienia i dziwnie pusto się czuje. Dzięki za te 10 porad żywieniowych, postaram się je stosować, ale wyglądają groźnie.

Swoją drogą, to
  • Odpowiedz