Wpis z mikrobloga

@polecam_poczytac_ciorana: no no muszę byc skończonym kretynem że za darmo nie chce bezużytecznego pudełka z płytą, już na pewno nie jestem #!$%@? #!$%@? polakiem złodziejem, żebrakiem, #!$%@? roszczeniową cebulą że mam cos dostac za darmo i mam się cieszyć jak jakiś upośledzony polski bezmózgowiec - niewolnik
  • Odpowiedz
  • 0
@steemm: dobra fajnie ze wyraziłes swoje zdanie ale nie mam ochoty kręcić gownoburzy jak ktoś bedzie zainteresowany to da plusa i może wygra, a jak ktoś nie chce to scrolluje dalej
  • Odpowiedz
@steemm:

no no muszę byc skończonym kretynem że za darmo nie chce bezużytecznego pudełka z płytą


po pierwsze: pudełko z płytą może być użyteczne. nie wiem skąd to z dupy założenie, które cały czas forsujesz i próbujesz wszystkim wmówić (Ipse dixit). pudełkiem możesz rozpalić ognisko, płytę możesz sobie zawiesić w
  • Odpowiedz
@steemm:

jednak wiekszośc ludzi jest głupia i pewnie liczy na gry


I CO Z TEGO? xD weź mi wytłumacz wykopku co w tym jest takiego złego, że ktoś liczy na to, że jednak będą to prawdziwe gry a nie pudełka? naiwne jedno kliknięcie coś kosztuje? pozwól, że ci to
  • Odpowiedz
@hahek: dziękuję tobie oraz @Basiura za plusy. jutro z samego rana idę do Lidla pokazać pani kasjerce, że dostałem 2 plusy za jeden wpis, a według mojego cennika oznacza to, że mogę za to kupić jednego snickersa. :3

  • Odpowiedz