Wpis z mikrobloga

Mirki mijają mi już 2 lata jak siedzę na #emigracja. Wiele się zmieniło od czasu przylotu tutaj. Trzy razy zmieniałem pracę. Zaczynałem już na drugi dzień po przylocie w salonie Audi, gdzie myłem serwisowe auta. Następnie przeszedłem na warsztat jako technik a obecnie jestem vehicle progressorem w Skodzie/Seacie (większość o tym co robię można poczytać na moim tagu #vilszkocja) Moja pensja podwoiła się od czasów mojej pierwszej pracy, a angielski, hmm uważam, że jest dobry :), native nigdy raczej nie będę, ale jest spoko. Żyje się dobrze, ponad standard, do Polski bym wrócił, jeśli znalazłbym tam pracę za minimum 5k zł netto ;), więc pewnie odpada. W tym roku moje pierwsze święta w #uk , trochę smutłę, ale trzeba jakoś żyć.
  • 7
@vilgee: mechaniki w tych autach coraz mniej ;)

Ja mam a4 b8 avant technik 2011 i chcialem na przyklad uaktualnic nawigacje na 2015 a nie usmiecha mi sie placic £200. Da sie jakos samemu?

A jeszcze jestem ciekawy czy jak zrobilbym remap to bedzie to widoczne na serwisie/inspekcji?
@dob3k: Można sciągnać z neta i samemu zainstalować z aktywatorem ;). Remap nie powinien być widoczny, bo odis lub vas tego nie pokazuje, nie wiem czy nie będzie błędu silnika na diagnostyce, ale to nic nie robi ;)