Wpis z mikrobloga

Witam Mirków palaczy. Ostatnio podążając sobie ulicą w moim mieście zobaczyłem wielki plakat "liquidy 3.99"

Pierwsza myśl- ściema. Jednak nie dawało mi to spokoju, pojechałem tam na drugi dzień aby obczaić sytuację.

Rzeczywiście 10ml (6 12 18 mg) 3.99pln i mnóstwo smaków. Zakupiłem od razu, polecili mi banana ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Liquid Idealny BANAN" i pykam sobie i pykam, i stwierdzam że zakup opłacalny.

Dziś właśnie kupiłem już 3 z kolei (testowane smaki: banan, malina, jeżyna)

Jak na moje płuca, nawet to to niezłe, i kosztuje 1/3 ceny innych, kusząca propozycja.

Opiszę krótko jak wrażenia, dotyczące poszczególnych smaków.

Banan- i tutaj nazwa "Idealny" pasuje jak ulał, nie za słodki, nie muli, czuć smak nawet po kilku dniach palenia.

Malina- nawet to to dobre, smakuje jak syrop na kaszel, trochę za słodkie

Jeżyna- Strasznie słodka, trochę zalatuje tanią wódką, można dyskutować, ale chyba warte tych 4zł

Wady- strasznie gęstnieje na mrozie. Sprawiało to ogromne problemy z ASPIRE BDC (który jest ostro przereklamowany) i "paliłem bobra"

Mam nadzieję że ktoś również to pali, i dopisze oceny innych smaków oraz inne opinie, ewentualnie czy dostał już raka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epalacze
  • 6
#epapieros #epapieros #grzalki #liquidy

"idealna" wanilia, w smaku taka ze mógłbym tym oddychać, smakuje jak ciasto ( ͡° ͜ʖ ͡°) od początku jednak zaniepokojił mnie kolor brunatny liquidu. Zignorowałem to. Po spaleniu 5ml, syf na koncie ma warstwę 0,5mm,i jest marszu twardy. Wiec nie polecam, chyba że ktoś ma ochotę kręcić grzałki dwa razy w tygodniu.