Wpis z mikrobloga

Pije sobie czaj i przeglądam jakiś temat na vichanie o glanach. Nagle jeden komentarz "I pamiętajcie - glany NA spodnie, nie POD". Za moich czasów ponad 10 lat temu glany nosiło się pod spodniami ew. podwinięte nogawki. Taka stylówa oi!, punk, skinhead.

Ja mam bękę z gimbusów co łażą w jeansach z nogawkami w glanach czy też desantach (tak, był jeden typ może trochę starszy ode mnie w jeansach z nogawkami w józefach). Bojówki jeszcze spoko, ale niektórzy (tak naprawdę większość) to wyglądają jak sieroty, ciecie lub ochroniarze. #kuce #kucfemy #metale Jak się nosicie? Jak prawilnie powinno się nosić glany.

#moda #modameska #buty #modadamska #rozkminy #prokuratorboners #ladnapani #nogiboners
g.....n - Pije sobie czaj i przeglądam jakiś temat na vichanie o glanach. Nagle jeden...

źródło: comment_0Wn268Me5xBF9rmRXM7uL7rBSwTmma7M.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@garindaan: ja nigdy glanów nie miałem ale zawsze wydawało mi się, że spodnie włożone w glany (bojówki koniecznie) to noszą naziole xD Ludzie normalni, korzystający z glanów jako normalne buty bo takie im odpowiadają noszą je tak jak każde buty czyli pod spodnie.
  • Odpowiedz
@garindaan: Zależy od tego jakie mam spodnie. Jak mam jeansy szerokie no to wiadomo, że nie wkładam ich do glanów, wtedy może lekko podwijam( punk here), a jak mam jakieś ciasne slim fity albo inne tego typu to wkładam w glany.
  • Odpowiedz
@Muttsurini: Ale pracujesz w ochronie, bądź tam gdzie się nie dowalają do ciebie o to. Ja nosze UTP Helikona z wkładkami, buty Protektor Mountainer prawie non stop, jednak wolę kryć ten swój militarny wygląd i kryje buty raczej.
  • Odpowiedz
@garindaan: Nie pracuje w ochronie, pracuję w korpo, robię ludziom background checking przed przyjęciem do pracy. Nikt się nie dowala do tego jak chodzę ubrany ale czasami noszę koszulę to tego zestawu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz