Wpis z mikrobloga

@kmicolo: hdtv forum. Tam jest taki gosc Kiki. Nie dosc, ze Ci doradzi, to jeszcze sprzeda i skalibruje w cenie. 2 kumpli u niego zamawialo i kazdy poleca bo gosc ogarnia temat.
@kmicolo: Jak ja pytałem to nikt nie chciał pomóc :( Ogólnie przestudiowałem fora bo jestem w identycznej sytuacji. Sporo czytałem , zastanawiałem się nad TV z 4K czy UHD jak zwał tak zwał, jednak odpuściłem. Mój wybór padł na Samsunga UE55H6400. Dużo zadowolonych posiadaczy, sporo dobrych opinii, ładne kolory, 2 piloty, 3D, 55", 400Hz, Smart TV, Filmy z USB, 4 x HDMI, a to wszytko za 3500 zł. Dlaczego na ten
@kmicolo: Wydaje mi się, że tańsze LEDy Sony akurat mają jedną z najgorszych matryc wśród konkurencji - w tej cenie znajdziesz chociażby LG z matrycą IPS.

LG ma dosyć bogaty wybór - w tych samych romiarach znajdziesz tańsze wersje bez SmartTV.
@bartekh86: na forum hdtv ten model jest straszliwie zachwalany, jedynym minusem maja byc brak uplynniacza (gardze nin) i slabe katy. Katy musze sprawdzic w sklepie. Sony wciaz uwazam za wysokojakosciowe peodukty w przecieienstwie do konkurencji. Poza vaio oczywiscie bo to gunwo.