Wpis z mikrobloga

To jedziemy z tym #rozdajo :)

Dzisiaj popełniłem wpis o tym, że chciałbym oddać w dobre ręce gry na #xbox360. Odezwało się parę głosów żeby rozlosować każdą grę z osobna, ale wybaczcie - nie będę miał czasu na wysyłanie 28 przesyłek...

Dlatego organizuję dwa konkursy (ʘʘ)

Losowanie numer 1: całe 28 gier dostanie osoba, która wrzuci zdjęcie swojej konsoli ze swoim nickiem i będzie miała szczęście w losowaniu :)

Losowanie numer 2:

Po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku, że... konsola tylko sobie leży... dlatego wśród plusujących rozlosuję: Xboxa 360 Elite :) z Kinectem :)

Poniżej potencjalne FAQ:

- dlaczego chcę rozdać a nie sprzedaję?: ponieważ jakoś nie mam serca po prostu pozbywać się "tak o" wolę komuś sprawić prezent, zwłaszcza, że zbliża się Mikołaj i Święta :)

- czy to na poważnie?: jak najbardziej tak :) sprzęt zamiast leżeć i się kurzyć trafi w ręce mirabelki lub mirka :)

- jak odbędzie się losowanie? : losowanie odbędzie się na stronie ideone.com, zaraz po losowaniu udostępniony zostanie oficjalny wynik: przykład

- kiedy losowanie? jutro, sobota o godzinie 19-tej

- jak odbędzie się wysyłka?: kurier UPS, bo z nimi mam podpisaną umowę więc mogę wysłać na mój koszt

- kiedy wysyłka?: wtorek, bo w poniedziałek mam zawsze meksyk w pracy i nie będę miał czasu

Lista gier:

1. GTA V

2. Gear of War 2

3. Dead Space 2

4. Darkness II

5. Burnout - Revenge

6. Too Human

7. Fallout 3

8. Forza Motorsport 2

9. Table Tennis

10. Need For Speed - Shift

11. Burnout Paradise Ultimate

12. Racedriver Grid

13. Need For Speed - Pro Street

14. Bayonetta

15. Bioshock

16. Lost Planet

17. Overlord

18. Tetris Evolution

19. Crackdown

20. Aliens vs Predator

21. Dead Space

22. GTA IV

23. Dragon Age

24. Bioshock Infinite

25. Darksiders

26. Kinect Adventures

27. Your Shape

28. Kinect Sports

Pozdrawiam :)
Pobierz
źródło: comment_gokY0l183BtywqjGpkKeFzoio8IFQxgx.jpg
  • 389
@DarkBolo:

@acidd: Ja nigdy nie miałam nic innego od komputera stacjonarnego,więc nie miałam do czynienia z jakimś ps 3 czy xboxem. Dobrze by było na stare lata (lvl 18 xD ) zobaczyć coś takiego, w rękach chociaż potrzymać(bo bliżsi znajomi nie mieli takich wynalazków). :) Jak na razie jedyną rzeczą w życiu, którą wygrałam , jest wpie*dol na wykopie. XD