Wpis z mikrobloga

Taka oto historia, szacun dla Browaru, zachowali się z klasą, nie stracili klienta ;)

1. Kup 3 Komesy.

2. Wylej dwa, bo były zepsute.

3. Złap bulwersa, opisz wszystko dokładnie i napisz reklamacje do browaru.

4. Otrzymaj nowe piwko (oby nie zepsute) i szkło degustacyjne.

5. PROFIT!

#p--o #coolstory
liga - Taka oto historia, szacun dla Browaru, zachowali się z klasą, nie stracili kli...

źródło: comment_Rxsa5zNeXF96XihjunXii31Vn0meNxTE.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@papiez_: dokładnie. potrójny i podwójny waliły kwachem jak otwarty, trzytygodniowy sok jabłkowy.

@tapanika a to nie wszystkie lechy śmierdzą ściekiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@liga: ja bym powiedział, że ten pokal to taki bardziej ozdobno - prezentowy niż degustacyjny, ale zwał jak zwał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reakcja browaru cieszy, mieć nadzieję, że w ślad za nią pójdzie również poprawa jakości, bo gdyby każdy kto trafił kwasa w komesie miał od nich dostać taki zestaw to w niedługim czasie poszliby z torbami ;D
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator: ano zwał jak zwał :) szkło dopiero kompletuje, więc będzie jako degustacyjny. jak się dorobię lepszego szkła to ędzie ozdobny :D

i fakt, że jakby mieli wszystkim słać to by kiepsko na tym wyszli, bo narzekań na komesy było sporo. cała parta chyba kiepska poszła.
  • Odpowiedz
@Kaethax: ale jak jest skwaszony na starcie to tylko kibel mu pomoze. Niestety, ale od paru miesiecy fortuna ma wielki problem z piwami refermentowanymi bo ludzie wszedzie juz pisza o tych kwachach.
  • Odpowiedz
@liga: w podobnym zestawie miałem kiedyś popsutego komesa potrójnego, napisałem do browaru co i jak, podałem sklep, datę przydatności itp. niestety bez odzewu. Wnioskuję z tego, iż takie sytuacje muszą traktować wybiórczo...

MINUS dla browaru za takie postępowanie
  • Odpowiedz
@hotspurs: ja kupiłem 3 komesy w lidlu. napisałem do nich w miare dokładny opis - co, gdzie, jaka data ważności, że wypiłem po dwóch dniach trzymania w lodówce. po mniej więcej tygodniu odpisali, że faktycznie partia o której pisze była wadliwa. będą jaja, jak w tym zestawie też będą kwachy :D dlatego raczej dam sobie spokój z leżakowaniem.
  • Odpowiedz
@Kaethax: Komes podwojny kwasnawy, wat? Ja to p--o glownie pilem w okresie jak sie ukazalo ponad rok temu i nie bylo tam (i nie powinno byc) zadnych kwasnych nut.

To bylo p--o w stylu ciemny dubbel (cos ala leffe brune). P--o slodkawe w odbiorze, lekko przyprawowe oraz z char zapachem palonego cukru.

Jesli juz cos mialo byc kwaskowate, a racze lekkoj winne to Komes poczworny - bo piwa typu quadruppel
  • Odpowiedz