Wpis z mikrobloga

Ludzie to wariaty! Zapi###alaja na metro jak szaleni. Biegna, leca, zebow malo nie straca ale trzeba bo inni tez. I tyle czasu trzeba czekac na kolejne metro, ZE 2 minutu AZ! Ola boga! A ja mam dzieki temu kazdego dnia banana na ustach. #dziendobry #metro #warszawa
  • 24
  • Odpowiedz
Biegna, leca, zebow malo nie straca ale trzeba bo inni tez.


@dppvj87: jeśli taki kategoriami przestrzegasz życie to bardzo mi szkoda :<

skoro poprzez trochę szybszy chód/przebiegnięcie 10 metrów, mogę odjechać te 3-5 minut wcześniej, to na #!$%@? mam czekać? xD
  • Odpowiedz
@dppvj87: do #!$%@? taki sam argument i powtarzam, no skoro mogę przez te 10-50 metrów się przebiec, dlatego, żeby nie czekać na peronie, to czemu nie? xD

Szlachta nie biega, czy co? Bo nie za bardzo rozumiem.
  • Odpowiedz
@dppvj87: Ja akurat jestem z tych biegnących po schodach... jak widzę ten kondukt żałobny to aż mnie #!$%@? bierze (metro już stoi) bo nawet 2 minuty mnie zbawią. Nie wiadomo na jakiej stacji ile metro będzie stało, nie wiadomo jakie będą opóźnienia autobusów do których wsiadam po wyjściu z peronu. Jednym zależy na szybkim wyjściu, innym nie. Jeśli pracę masz zaraz nad wejściem do metra to fajnie że nie musisz się
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: no to chyba mozna wyjsc te 3-5 minut wczesniej, zeby pozniej nie leciec. Uwierz, mi kazdego dnia jak wysiadam z autobusu to ludzie jak BYDLO zapierd#laja, nie patrzac na nic, robiac sami sobie spęd. I naprawde uwazasz ze to normalne zjawisko?

Btw oni jeszcze nie wiedza czy jest pociag na peronie czy nie
  • Odpowiedz
@dppvj87: Po co mam tracić czas na patrzenie się w ścianę przez kolejne 2,5 minuty, skoro mogę przyspieszyć tempo i być te 2,5 minuty do porzdu? W dodatku te 2,5 minuty w merze mogą dać mi np. 10 minut przy przesiadce gdzieś tam dalej, bo nie ucieknie mi autobus itd.
  • Odpowiedz
@dppvj87: dokładnie o tym samym myślę codziennie w metrze, niestety też się czasami na tym łapie, że w tym idiotycznym pośpiechu sam przyśpieszam - jakby to metro było Akrą Noego, a potem już tylko potop...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dppvj87: a ja wręcz odwrotnie odczuwałem to w Portugalii, gdzie dziwili mnie ludzie, którym nie chciało się podbiec kilkudziesięciu metrów na autobus lub metro, bo przecież za 10 minut następny.

Niby tacy wychillowani, i co #!$%@? - mają kryzys
  • Odpowiedz