Wpis z mikrobloga

Chciałbym zmienić w iTunes Store kraj z PL na RU (po to by kupić muzykę za ruble). Czy mogę tego dokonać bez żadnych problemów czy muszę mieć kartę wydaną w rosji? Czy zamiast karty można podać kod z gift carda czy lepiej jest założyć oddzielne konto?

No i czy ma ktoś jakieś pewne i sprawdzone źródło, z którego mogę kupić Gfit Cardy do rosyjskiego store?

#iphone #ios #applestore
  • 7
@gkpl: dokladnie tak (gift card mam zamiar kupic). No wlasnie to chyba :D Dla pewnosci zrobie nowe konto. A wiec podbijam pytanie o namiary na tanie gift cardy do ruskiej wersji
@TeflonDon: nie musisz robic nowego konta, wystarczy ze gdzieś w ustawieniach konta zmienisz kraj, musisz tam podać tylko jakiś ruski adres i juz jesteś w ruskim iTunes store, sam tak robilem tylko w moim przypadku chodziło o UK, a jak kupisz gifta i wpiszesz kod przed zmiana kraju to pieniądze powinny zostac na koncie
@TeflonDon: ja kiedyś, żeby ściągnać aplikacje paper (facebook) zmieniałem na US i nie było żadnego problemu, wpisujesz adres jakiś, podajesz fake numer telefonu i wszystko. Na rosyjski też zmieniałem chyba, ale nie jestem pewny, ale nie powinno być żadnego problemu.

Taniej wychodzi muzyka?